Grafik Tasarım Eğitimi - Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi - Çizim - Tasarım Kursları - Meraklısı İçin
Grafik Tasarım Eğitimi

İstanbul Çizim - Tasarım Kursları Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

Grafik Tasarım Eğitimi (140 saat)

Yaratıcılık ve hayal gücünün, teknoloji ile buluştuğu noktadaki tüm görseller Grafik Tasarım ürünleridir. Grafik Tasarım dergilerden broşürlere, afişlerden cephe çalışmalarına (BilBoard, Outdoor, vb.), web kullanımına yönelik grafiklerden, resim ve logo çalışmalarına geniş bir alanda hizmet vermektedir. Siz de Grafik Tasarım Eğitimi almak istiyorsanız 2001 yılından beri bu konuda eğitimler vermeye devam eden Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen programa göz atın.

Bu eğitime temel bilgisayar bilgisi olan herkes katılabilir. Katılımcıların önceden edinilmiş bir grafik bilgileri olmasına gerek yoktur. Gerekli altyapı uzman eğitmenler tarafından, son teknoloji ile donatılmış sınıflarda, örnek materyaller üzerinden kazandırılacaktır.

Grafik Tasarım Eğitimi'nin amacı; Kartvizitler ve Davetiyeler, Fatura, İrsaliye, Makbuz vb. Ofis Belgeleri, El ilanları, insert'ler, flyer'lar, Broşür, Kataloglar ve Fiyat Listeleri, Afişler ve Posterler, Kitap Kapakları ve Kitaplar, Dergiler, Stand Çalışmaları ve Dış-İç Büyük Cephe Çalışmaları (BilBoard, OutDoor vb.), Web'e Yönelik Grafik, Resim ve Logo Çalışmaları gibi, genel olarak Grafik Atölyesi – Renk Ayrımcı – Matbaa arasında gelişen ve Masaüstü Yayıncılık Uygulamaları ( Desktop Publishing) olarak bilinen çalışmaları gerçekleştirebilecek grafikerler yetiştirmektir.

Eğitimin içeriği:

  • Temel Tasarım Bilgileri
  • Matbaa Dizimi
  • Baskı Teknikleri
  • Adobe Photoshop
  • Macromedia Freehand
  • Adobe Illustrator
  • Adobe Indesign
  • Coreldraw
  • Quarkxpres

Bu kurs 2665 kez görüntülendi.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi Hakkında

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, bireylerin ve şirketlerin bilişim dünyasındaki ihtiyaç ve eksiklerini en iyi biçimde çözümlemek amacıyla 2001 yılından beri Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş ilçelerinde, toplam 28 laboratuar ve 400 bilgisayar ile hizmet vermektedir.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, 2000 yılından  2004 yılına kadar  "MICROSOFT Certified Partner" unvanına sahip olup, 2004 yılından itibaren "MICROSOFT Eğitim Noktası" ünvanı almış olup "MACROMEDIA ve ADOBE Lisanslı Yetkili Eğitim Merkezi", "COREL Çözüm Ortağı" unvanlarına da sahiptir. Dünyaca tanınmış, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan, öğrencilerine gerek kişisel, gerekse mesleki kapasitede Bilgi Teknolojileri (BT) ve bilgisayar becerilerinin bilgi yeterliliğini belgeleyen; "Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL)" ile de çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Grafik Tasarım Eğitimi (140 saat), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çizim - Tasarım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir