Flash Game Developer Eğitimi - Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi - Bilgisayar Kursları - Meraklısı İçin
Flash Game Developer Eğitimi

İstanbul Bilgisayar Kursları Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

Flash Game Developer Eğitimi

Flash Game Developer Eğitimi'ne katılarak Adobe Flash CS3 programını kullanmayı öğrenebilir ve oyun yapabilir, geliştirebilirsiniz. Flash gerek internette gezinenler gerekse webmasterların ve grafikçilerin gözdesi bir vektörel arayüz programıdır. Oyun meraklıları Flash Gaming dünyasına davetlisiniz.

Adobe Lisanslı Eğitim Merkezi ve ECDL Test Merkezi olan Mikrosis Eğitim Merkezi'nde Flash Action Script derslerini Flash konusunda uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Flash Game Developer derslerine  katılabilmek için katılımcıların, Flash Action Script diline hakim olması gerekmektedir. Bu seviyede bilgisi olmayan kursiyerler ilk etapta Flash Action Script Eğitimi alabilirler. Bundan sonraki gerekli altyapı, uzman eğitmenlerimizce örnek anlatılar üzerinden hem teorik hem de pratik olarak kazandırılacaktır.

Eğitim içeriği;
Using Flash and Actionscript 3.0  
Creating simple ActionScript program
Working with Flash CS3
Working and Editing ActionScript
Actionscript Concepts
Testing and Debugging
Publishing Game
Actionscript Game Programming Checklist
Action script Game Elements
Creating Visual Objects
Accepting Player Input
Creating Animation
Programming Using Interaction
Accessing External Data
Custom Cursors
Playing Sounds
Loading Screens
System Data
Game Security
Programatic Animation Technics
Basic Game Framework Simple Game
Using Frameworks
Slot Casino Game Sample
Visual Character Game Sample
Bingo Game Sample
Platform Game Sample
Car Game Sample
Game Publish Technics
Project Game

Bu kurs 2102 kez görüntülendi.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi Hakkında

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, bireylerin ve şirketlerin bilişim dünyasındaki ihtiyaç ve eksiklerini en iyi biçimde çözümlemek amacıyla 2001 yılından beri Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş ilçelerinde, toplam 28 laboratuar ve 400 bilgisayar ile hizmet vermektedir.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, 2000 yılından  2004 yılına kadar  "MICROSOFT Certified Partner" unvanına sahip olup, 2004 yılından itibaren "MICROSOFT Eğitim Noktası" ünvanı almış olup "MACROMEDIA ve ADOBE Lisanslı Yetkili Eğitim Merkezi", "COREL Çözüm Ortağı" unvanlarına da sahiptir. Dünyaca tanınmış, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan, öğrencilerine gerek kişisel, gerekse mesleki kapasitede Bilgi Teknolojileri (BT) ve bilgisayar becerilerinin bilgi yeterliliğini belgeleyen; "Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL)" ile de çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Flash Game Developer Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Bilgisayar Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir