Donanım & Teknik Servis Uzmanlığı Eğitimi - Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi - Mesleki Eğitimler - Meraklısı İçin
Donanım & Teknik Servis Uzmanlığı Eğitimi

İstanbul Mesleki Eğitimler Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

Donanım & Teknik Servis Uzmanlığı Eğitimi

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Donanım & Teknik Servis Uzmanlığı Eğitimi sayesinde, bilgisayar montajı yapmaktan, parça değişimine, Network ağ ortamını kurabilmekten her türlü arızaya müdahale edebilmeye kadar gerekli tüm becerileri kazanabilirsiniz.

En az temel kullanıcı düzeyinde bilgisayar bilgisine sahip kişiler bu programa katılabilirler. Bu eğitimin sonunda Microsoft Katılım Belgesi ve ECDL Yetkinlik sertifikasına sahip olabilir, yurt içi ve yurt dışı, iş başvurularında kullanım yetkinliklerinizi ispat edebilirsiniz.
 

Bu kurs 2182 kez görüntülendi.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi Hakkında

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, bireylerin ve şirketlerin bilişim dünyasındaki ihtiyaç ve eksiklerini en iyi biçimde çözümlemek amacıyla 2001 yılından beri Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş ilçelerinde, toplam 28 laboratuar ve 400 bilgisayar ile hizmet vermektedir.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, 2000 yılından  2004 yılına kadar  "MICROSOFT Certified Partner" unvanına sahip olup, 2004 yılından itibaren "MICROSOFT Eğitim Noktası" ünvanı almış olup "MACROMEDIA ve ADOBE Lisanslı Yetkili Eğitim Merkezi", "COREL Çözüm Ortağı" unvanlarına da sahiptir. Dünyaca tanınmış, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan, öğrencilerine gerek kişisel, gerekse mesleki kapasitede Bilgi Teknolojileri (BT) ve bilgisayar becerilerinin bilgi yeterliliğini belgeleyen; "Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL)" ile de çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Donanım & Teknik Servis Uzmanlığı Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Mesleki Eğitimler kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir