Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi - Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi - Mesleki Eğitimler - Meraklısı İçin
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi

İstanbul Mesleki Eğitimler Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitiminin amacı rutin büro yönetimi yapabilen, çalıştıkları kurumun üretkenliğıni arttırabilecek, zamandan tasarruf edecek, kurumu temsil edecek ve yöneticisinin iş yükünü azaltabilecek büro elemanları yetiştirmektir. Eğitim programı ofis pozisyonunda şansını artırmak veya bilgi ve becerilerini geliştirerek yöneticilik pozisyonuna ilerlemek isteyen büro çalışanlarına yardımcı olması için tasarlanmıştır.

Bu eğitimi tamamlayan katılımcılar Mikrosis Başarı Belgesi ve MEB sertifikasına sahip olacaklardır. Eğitim sonrasında katılımcılar şirketlerin Muhasebe, İnsan Kaynakları ve Büro Yönetimi Departmanlarında, kamu sektöründe ve özel sektörde çalışabilirler. 

Eğitimin içeriği;

  • 10 Parmak Klavye
  • Microsoft Office
  • Bilgisayarlı Muhasebe
  • Telefonda Konuşma Sanatı ve Diksiyon Eğitimi
  • CV Hazırlama ve Görüşme Teknikleri

Bu kurs 2834 kez görüntülendi.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi Hakkında

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, bireylerin ve şirketlerin bilişim dünyasındaki ihtiyaç ve eksiklerini en iyi biçimde çözümlemek amacıyla 2001 yılından beri Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş ilçelerinde, toplam 28 laboratuar ve 400 bilgisayar ile hizmet vermektedir.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, 2000 yılından  2004 yılına kadar  "MICROSOFT Certified Partner" unvanına sahip olup, 2004 yılından itibaren "MICROSOFT Eğitim Noktası" ünvanı almış olup "MACROMEDIA ve ADOBE Lisanslı Yetkili Eğitim Merkezi", "COREL Çözüm Ortağı" unvanlarına da sahiptir. Dünyaca tanınmış, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan, öğrencilerine gerek kişisel, gerekse mesleki kapasitede Bilgi Teknolojileri (BT) ve bilgisayar becerilerinin bilgi yeterliliğini belgeleyen; "Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL)" ile de çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Mesleki Eğitimler kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir