After Effects Eğitimi - Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi - Bilgisayar Kursları - Meraklısı İçin
After Effects Eğitimi

İstanbul Bilgisayar Kursları Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

After Effects Eğitimi

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen After Effects Eğitimi'ne katılarak Adobe After Effects programını kullanmayı öğrenebilirsiniz. After Effects hareketli görüntüler ve görsel efektler yaratmak için kullanılan bir programdır. Diğer Adobe yazılımlarıyla entegrasyondan, esnek 2 ve 3 boyutlu kompozitlemeden, yüzlerce efektten ve hazır animasyon ayarlarından faydalanarak, film, video, DVD ve Macromedia Flash çalışmalarınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. Kısacası Photoshop'ta uyguladığınız effectleri videolar üzerinde oynatabilirsiniz. Mikrosis'te düzenlenen After Effects Eğitimi en güncel haliyle teorik ve uygulama pratikleriyle verilmektedir. Bu eğitime dijital reklamcılık ve televizyon dünyasında kendine yeni bir kariyer yaratmak isteyen herkes katılabilir. Eğitim toplam 80 saatten oluşur ve Bitirme Projesi ile tamamlanır.

Eğitimin içeriği;

  • Arayüz ve Çalışma Ortamının Tanıtımı   
  • Efektler ve Hazır Ayarlar ile Temel Canlandırma  
  • Tipografik Canlandırmalar  
  • Vektör Katmanlar ile Canlandırma  
  • Katman Efektleri ve Etkin Kullanımı   
  • Çoklu Ortam Sunumu Hazırlamak   
  • Katmanları Canlandırmak   
  • Maskeler ile Çalışmak   
  • Key'lemek (Fon Renginin Silinmesi)

Bu kurs 2794 kez görüntülendi.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi Hakkında

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, bireylerin ve şirketlerin bilişim dünyasındaki ihtiyaç ve eksiklerini en iyi biçimde çözümlemek amacıyla 2001 yılından beri Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş ilçelerinde, toplam 28 laboratuar ve 400 bilgisayar ile hizmet vermektedir.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, 2000 yılından  2004 yılına kadar  "MICROSOFT Certified Partner" unvanına sahip olup, 2004 yılından itibaren "MICROSOFT Eğitim Noktası" ünvanı almış olup "MACROMEDIA ve ADOBE Lisanslı Yetkili Eğitim Merkezi", "COREL Çözüm Ortağı" unvanlarına da sahiptir. Dünyaca tanınmış, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan, öğrencilerine gerek kişisel, gerekse mesleki kapasitede Bilgi Teknolojileri (BT) ve bilgisayar becerilerinin bilgi yeterliliğini belgeleyen; "Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL)" ile de çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen After Effects Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Bilgisayar Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir