Bilgisayar İşletmenliği (Windows ve Office Programları) Kursu, Pendik - Bilkey Bilgisayar Kursu - Meraklısı İçin
Bilgisayar İşletmenliği (Windows ve Office Programları) Kursu, Pendik

İstanbul Bilgisayar Kursları Bilkey Bilgisayar Kursu

Bilgisayar İşletmenliği (Windows ve Office Programları) Kursu

Bilgisayar kullanmayı bilmeyenler ya da kendini geliştirmek isteyenler için hazırlanmış bir eğitim programıdır. Kurs başlangıç seviyesinden itibaren verileceği için he herhangi bir ön bilgiye gereksinim olmadan katılabilirsiniz. Toplam eğitim süresi 64 saattir ve program kapsamında Windows İşletim Sistemi, İnternet Uygulamaları, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point programları öğretilmektedir

Eğitimi alan arkadaşlarımız, çağımızın kaçınılmaz olarak gerektirdiği bu eğitim sonrasında iş bulmaları kolaylaşacak yada mevcut iş yerlerinde daha kolay kıdem alabileceklerdir.

Bu kurs 2658 kez görüntülendi.

Bilkey Bilgisayar Kursu Hakkında

M.E.B. Özel Bilkey Bilgisayar Kursu Pendik'de kurulu ve Milli Eğitim Bakanlığına denetiminde bir bilgisayar kursudur.

Eğitimler profesyonel mühendisler denetiminde sürdürülmektedir. Uzman Eğitimci Kadromuz 12 yıllık sektörel tecrübeleriyle doğru bilgiyi en hızlı yoldan ulaştırır.

Modern bir ortamda, yüksek performanslı bilgisayarlar eşliğinde kursiyerlerimiz ile çağa yakışır şekilde tasarlanmış dersliklerde ders işlenir. Sınıflarımız her kişiye bir bilgisayar düşecek şekilde hazırlanmıştır İlk günden son güne kadar her öğrenci kendisine tahsis edilen bilgisayarda çalışır. Sınıflarımız Klimalıdır. 

Sınıf kontenjanlarımız maksimum 12, minimum 8 kişiliktir. (Özel eğitimler 1 veya 2 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.)

Bilkey Bilgisayar Kursu tarafından düzenlenen Bilgisayar İşletmenliği (Windows ve Office Programları) Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Bilgisayar Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir