Nazar Boncuğu Atölyesi - Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi - El Sanatları - Meraklısı İçin
Nazar Boncuğu Atölyesi

İstanbul El Sanatları Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi

Nazar Boncuğu Atölyesi

Nazar boncuklarınızı kendiniz yapmak istermisiniz.

Hafta sonları atölyemizi ve tüm malzemelerimizi kullanarak rengarenk nazar boncukları yapabilirsiniz.

Bu boncuklar etkinlik sonunda bileklik olarak sizin veya sevdiklerinizin bileğini süsleyebilir ve ben yaptım diyebilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Katılımcılar 2 saatlik etkinlik boyunca cama yuvarlak form verme, noktalama çalışması ve nazar boncuğu yapma aşamalarını tamamlamaktadırlar.

Etkinliğimiz;
Cumartesi günleri; 18.00-20.00
Pazar günleri; 11.00-13.00 / 14.00-16.00 / 17.00-19.00 saatleri arasında düzenlenmektedir. Kayıt işlemi sonrası kurs yetkilileri sizinle iletişim kurarak, tercih ettiğiniz seans için randevunuzu tamamlayacaktır.

Katılım ücreti kişibaşı 80 TL'dir
Etkinlik 4 kişilik gruplar halinde düzenlenmektedir.

Bu kurs 5974 kez görüntülendi.

Etiketler

Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi Hakkında

Bayraktar  Cam Boncuk Atölyesi 2005 yılında Sertaç Bayraktar tarafından kurulmuştur.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Geleneksel El Sanatları Ustası Sertaç Bayraktar 1976 Giresun Keşap doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Bayraktar 1999 yılında Muğla Üniversitesi Milas Meslek Yüksek Okulu Taş Ve Metal İşlemeciliği Bölümü'nden mezun olmuştur.

Cam ile 1998 yılında  Arşak Özben'in yanında staj yaptığı dönemde tanışmış, özel bir ilgi ve beceri ile cam dünyasına adım atmıştır.2005 yılında kendi atölyesini kurmuş ve çalışmalarına birçok farklı modelde cam boncuk ve objeler üreterek devam etmiştir. Bu dönem zarfında kalifiye eleman eksikliğini fark etmiş, atölyesinde verdiği eğitimlerin dışında,  2008  yılında Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde de eğitim vermeye başlamıştır.

2010 yılında,  Kültür Bakanlığı Geleneksel El Sanatları Ustası ünvanını kazanan Sertaç Bayraktar'ın adı Kültür Bakanlığı Halk Kütüphanesine yazılmıştır.

Birçok Kültürel Etkinlik ve Sergilerde  çalışmalarını  sergileyen,  Sertaç Bayraktar 2010 yılından itibaren Kültür Bakanlığı El Sanatları  Ustası olarak yurt dışında da ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmektedir.

Üretim ve bireysel eğitimlerin dışında Valilikler,Belediyeler ,Halkeğitim Merkezleri ile işbirliği içerisinde atölye kurulumları gerçekleştirmekte ve eğitmen desteği vermektedir. 

Sertaç Bayraktar, Bayraktar Cam Atölyesi çatısı altındaki  faaliyetleri ile sanatta, eğitimde ve üretimde var olduğunu kanıtladı ve kanıtlamaya da devam ediyor.

Bayraktar Cam Atölyesi

Gsm: 0 532 718 09 92

E-mail: [email protected]

Adres: Merdivenköy Mah. Hızırbey Cad. No:178 (Çemenzar Mevkii) Kadıköy/ İSTANBUL

www.camboncukatolyesi.com

Bayraktar Cam Boncuk Atölyesi tarafından düzenlenen Nazar Boncuğu Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir