Audio Engineering - SAE Eğitim Enstitüsü - Meraklısı İçin
Audio Engineering, Digital Film & Animation

İstanbul Müzik Kursları SAE Eğitim Enstitüsü

Audio Engineering

Audio Engineering programı; yaratıcı ve müziğe karşı özel bir duyarlık sahibi, kayıt stüdyosu ve canlı yayın teknolojisiyle ilgilenen, ayrıca profesyonel olarak ses mühendisliği, - kayıttan mix ve masteringe varıncaya kadar - müzik prodüksiyonu veya radyo, film ve televizyon, tiyatro, müzikal vb. gibi alanlarda görev almak isteyen kişilere yöneliktir.

SAE Audio Engineering Programı, öğrenciyi bu kendine özgü sektörler için hazırlar ve mümkün olan en kısa öğrenim süresinin ardından, bu işkolunda hemen görev almasına olanak verir. Audio Engineering öğrenimi için ön bilgi gerekmez. SAE öğrenimi ses teknolojisinin bütün dalları için gereken bilgi temelini sağlar ve meslek hayatının çok çeşitli alanlarını derinlemesine tanıtır.

Bu kurs 2364 kez görüntülendi.

SAE Eğitim Enstitüsü Hakkında

SAE, 15.000'in üzerinde aktif öğrencisiyle dünyanın en eski ve en büyük özel medya eğitim kurumudur ve Ses, Dijital Film & Animasyon, Web Tasarımı & Geliştirme ve Oyun Tasarımı alanlarında 30 yılı aşkın bir zamandır eğitime uluslararası standartlar getirmektedir.

SAE, 1976'da Sydney-Avustralya'da School of Audio Engineering adıyla kuruldu. Doksanlı yılların ortalarında Audio Engineering öğrenim programının genişletilerek Multimedia ve Dijital Film programlarıyla zenginleştirilmesiyle birlikte bu isim değiştirildi ve SAE Enstitüsü doğmuş oldu. Bugün SAE okullarından oluşan ağ, beş kıtada 26 ülkeyi kapsamaktadır.

SAE enstitüleri başarılı bir «uygulamalı öğrenim» stratejisi izler. Çünkü insan bir işi en iyi kendisi yaparak öğrenir. Öğrenim temel olarak, yoğun ve endüstrinin gereklerine uygun bir uygulama eğitimi olarak sunulur. Öğrenciler modern, zengin donanımlı, son teknolojiye uygun stüdyolarda bağımsız çalışarak, basit alıştırmalardan profesyonel projelere varıncaya kadar birçok iş sürecini uygulamalı olarak gerçekleştirirler. Böylece, genelde ancak meslek hayatında çalışarak kazanılan, değerli bir uygulama bilgisi elde edinilir. Teorik olarak öğrenilen bilgiler güncel ödevlerle uygulanır, öğrencinin sorunlara çözüm getirme yeteneği geliştirilir. Öğrencilerin kendi başarıları ve kendi yaptıkları keşiflerden zevk almaları, onları meslek alanında güçlü bir özgüven kazanma yolunda teşvik eder ve yol gösterir. Bunlar, ilerideki meslek hayatında yeri doldurulamayacak niteliklerdir.

İletişim Bilgileri

Lüleci Hendek Caddesi No. 60 34425 Beyoğlu/ İstanbul

Tel: +90 (0) 212 292 37 38

istanbul.sae.edu 

SAE Eğitim Enstitüsü tarafından düzenlenen Audio Engineering, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir