Asp.net Kursu (İleri Seviye) - Bilgisayar Kursları - İstanbul - Bt Akademi - Meraklısı İçin
Asp.net Kursu (İleri Seviye)

İstanbul Yazılım Kursları Bt Akademi

Asp.net Kursu (İleri Seviye)

Kurumsal düzeyde .NET platformunda web uygulama geliştirmek isteyen deneyimli geliştiricileri hedef alan program, ASP.NET platformunun bilinmeyen ama güçlü özelliklerini ele alıyor.

Eğitim İçeriği
Günümüzde bir çok web uygulaması ASP.NET ve C# kullanılarak geliştiriliyor. Microsoft'un sürekli gelişen ve değişen .NET teknolojisi ile birlikte Web yazılım geliştirme araçlarıda gelişiyor ve değişiyor. İleri ASP.NET programımızda ASP.NET'in çok bilinmeyen ama çok güçlü özelliklerini gün ışığına çıkarıyoruz. İleri ASP.NET programı bir web geliştiricisinin kurumsal düzeyde web uygulaması geliştirebilmesi için bilmesi gereken her türlü içeriğe sahip olması bakımından Türkiye'deki en yeni programlardan birisidir. Özellikle güvenlik, performans, tasarım mimarisi gibi konularda ilerlemek isteyenler için ideal bir eğitim programıdır. ASP.NET ile herhangi bir şekilde uygulama geliştirmiş kişilerin katılabileceği program uygulama ağırlıklı ilerlemektedir. Katılımcıların en az bir .NET diline (c#, vb.net vs) hakim olmaları ve ASP.NET ortamında proje deneyimine sahip olmaları gerekmektedir. Bu programa proje deneyimi  olmayan geliştiricilerin katılması önerilmemektedir. 
 
Kurs Konu İçeriği
ASP.NET Page Life-Cycle Mimarisi  HttpHandler ve HttpModule Mimarisi
Dinamik Kontrollerle Çalışma Unhandled Exception Yönetimi
Page Türetme(Page Inheritance) Örnekleri  MasterPage'I IIS üzerindeki uygulamalarda paylaşmak. (Global Assembly Cache Kavramı)
Response Filtering (Compress and Decrypt) URL Mapping /Rewriting
ASP.NET Uygulamalarını Takip Etmek (Tuning): Debugging, Tracing,Logging, Performance Counters, Health Monitoring Logs Performance Counter ile ASP.NET Processinin Monitor edilmesi (ProcessModelInfo)
İleri(Advanced) Ajax 1.0 Client&Server Mimarisi Grafik Kütüphanesi Oluşturmak
Localization ve Globalization Konseptleri  Paged Data Source Kullanımı
ASP.NET Web Control Mimarisi (Adaptive Rendering)  Web Kontrolü Geliştirmek & Embedded Resource ile Çalışmak 
Güvenlik Kavramları (Data Encrpytion, Sql Injection, QueryString Tamper Proof)  Etkili Session Yönetimi (SQL Based Session)
HttpWebClient ile Dinamik Post İşlemi, Parsing Deployment Senaryoları
ASP.NET Offline Çalışma Senaryoları  IIS Diagnostics
İleri Asp.NET Caching Mekanizmaları ASP.NET Version Mekanizması

Tarih: 30 Haziran 2012
Gün: Cumartesi-Pazar
Saat: 09:00-13:00
Süre: 36 Saat
Yer: BT Akademi
Ücret : 1.080 TL
Ön Koşul : ASP.NET Proje Deneyimi

Bu kurs 5042 kez görüntülendi.

Bt Akademi Hakkında

BT Akademi, en uygun ve yenilikçi teknolojileri kullanarak rekabet avantajı sağlamanıza, yenilikçi çözümler sunarak iş verimi ve karlılığınızı arttırmanıza yardımcı olacak bilişim çözüm ve hizmetlerini sunar. Konusunda uzman kişilerden oluşan kadrosuyla önemli projelere imza atan BT Akademi, gerek kurumsal gerekse bireysel alanda düzenli eğitimler, danışmanlık ve yazılım hizmetleri vermektedir. Uzman kadrosu gerçek proje tecrübelerini eğitimlerinde bireylere aktararak kariyer gelişimlerine destek verirken; sektörün BT projelerinde de yer alarak kurumlara yaptıkları yatırımların geri dönüşlerine maksimum fayda sağlamasına yardımcı olmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden BT Akademi uzmanları; teknolojiyi henüz geliştirme aşamasındayken kaynağından öğrenerek sektörüne ve müşterilerine sunmaktadır. 

 

İletişim Bilgileri

Halk Caddesi. No: 37 Sunar İş Merkezi Kat:3 Üsküdar/İstanbul

Tel : 0 216 342 80 10 pbx

Fax : 0 216 342 80 15

btakademi.com

Bt Akademi tarafından düzenlenen Asp.net Kursu (İleri Seviye), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Yazılım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir