Anatomi Sanat Evi - Meraklısı İçin

İstanbul El Sanatları

Anatomi Sanat Evi

Sanatla ilgilenen gençlerin Anatomi sanat akademisiyle tanışmaları onların bu alanda mesleki anlamda daha başarılı bir kariyer yapmalarında önemli rol oynayacaktır. Eğitim kurumumuza gelenler yeteneklerine, ilgi alanlarına ve becerilerine göre uygun programlarda eğitilirler. Bu aldıkları eğitim sonucunda yeteneklerini bilgi ve pedagojik olarak nasıl uygulayacağını öğrenirler.

Ülkemizde son yıllarda eğitime yapılan yatırımlar doğrultusunda, Anatomi sanat evi olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek amacıyla eğitim kurumumuza gelen gençleri çağdaş, modern Avrupa Birliği standartlarında sınıflarda teknolojinin son imkanlarını kullanarak alanımızda üst öğrenim için gerekli temel eğitimi sağlamaktayız.

Gençlerimiz, çocuklarımız bizden aldıkları eğitimlerle özgüvenleri artmakta, mesleki anlamda kaliteli ürünler ortaya koyabilmektedirler.

- Yetenek Sınavlarına Hazırlık
- Hobi Resim Kursları
- Moda Tasarım Kursları
- Güzel Sanatlar Yurtdışı Portfolio Programı

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 572 71 33

Adres 1: Cevizlik Mah. İstanbul Cad. Şebboy Sok. Şahinlera İş Hanı No: 1 Kat: 6 Bakırköy - İstanbul

Adres 2: Piri Mehmet Paşa Mah. Albay Yunus Dirik Cad. No: 26 Marmara Plaza Silivri - İstanbul

www.anatomisanatakademisi.com

Bu sayfa daha önce 2166 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Anatomi Sanat Evi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Anatomi Sanat Evi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir