ALES Kursu - ALES Kursları - İstanbul - Analiz Dershanesi - Meraklısı İçin
ALES Kursu

İstanbul ALES Kursları Analiz Dershanesi

ALES Kursu

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Girişi Sınavı (ALES) :

Yükseköğretim Genel Kurulu'nun 2 Şubat 2007 günü yapılan toplantısında, yükseköğretim kurumlarında "öğretim görevlisi, okutman, araştırma görevlisi, uzman, çevirici ve eğitim öğretim planlamacısı kadrolarına" atanmak için yapılması gereken sınav ile Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavının (LES) birleştirilmesine ve yeni sınavın adının "Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES)" olmasına karar verilmiştir.

Kurs İçeriği :
Dağıtılan Dökümanlar Kurs Süresi Kurs Ücreti
Sayısal - Sözel Konu Anlatımlı Kitaplar 150 Saat 650 TL Peşin
Sayısal - Sözel Yaprak Test   699 TL (10 Taksit)
Sayısal - Sözel Soru Bankası    
10 Adet Deneme Sınavı    

Bu kurs 2558 kez görüntülendi.

Etiketler

Analiz Dershanesi Hakkında

Analiz Eğitim Kurumları olarak 1992 yılında İstanbul'da eğitim-öğretim faaliyetlerine başladık. Kurulduğumuz yıldan bu yana sınavlarda üstün başarı kazanan binlerce öğrenci yetiştirdik.  Uzun yıllara dayanan birikimimiz ve tecrübemizle KPSS, ALES, DGS ve AÖF alanlarında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Konularında uzman eğitimci kadromuz, öğrencimizin ihtiyacına yönelik özel eğitim programları düzenlemektedir. Aramıza katılan öğrencilerimize sunduğumuz çalışma kitapları, ders notları ve deneme sınavlarıyla başarımızı her geçen gün artırmaya devam etmekteyiz. Dershanemiz son yıllarda öğrenci kapasitesi, başarı yüzdesi, ders yayınları ve yardımcı kitaplarıyla hizmetlerinde tam not almış ve öğrenci memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır. Kurumumuzun yenilenen binası, derslikleri, kafeteryası ile öğrencilerine bir kampüs ortamında bulabileceklerini, kaliteli ders hizmetine ek olarak sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Mecidiyeköy Mah. Oğuz Sok. No:9 Mecidiyeköy/ İSTANBUL

TEL : 0212- 267 50 50 / 0212- 267 52 52

FAX : 0212- 267 31 63

Analiz Dershanesi tarafından düzenlenen ALES Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. ALES Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir