Tai Chi Chuan Chi Kung: Enerjinin dansı, hareketli meditasyon - Aktiffelsefe Kadıköy Kendini Tanı Atölyesi - Spor - Sağlıklı Yaşam - İstanbul - Meraklısı İçin
Tai Chi Chuan Chi Kung: Enerjinin dansı, hareketli meditasyon

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Aktiffelsefe Kadıköy Kendini Tanı Atölyesi

Tai Chi Chuan Chi Kung: Enerjinin dansı, hareketli meditasyon

Enerjinin dansı, hareketli meditasyon, Çin yogası, ayakta Zazen olarak da bilinen Antik Çin bilgeliğinin enerji dengeleme çalışmaları olan Tai Chi Chuan ve Chi Kung'a başlamak isteyenler için yeni gruplar, yerleri, tarih ve saatleri : 

26 Kasım Salı 11:00-12:30 Erenköy 313
29 Kasım Cuma 11:00-12:30 Erenköy 313 
29 Kasım Cuma  19:30-21:00 Aktiffelsefe Kadıköy  

Bu tarihleri kaçıranlar her salı ve cuma aynı saatlerde gruba dahil olabilirler. 

Eğitmen Başak Arpacıoğlu 15 sene aktif voleyboldan sonra uzakdoğu felsefi savaş sanatlarına yöneldi. 7. Dan Galip Yalçınkaya'nın öğrencisi olarak taekwondo yaptı. 2003 yılında Tai Chi Chuan eğitimine, en büyük 10 Tai Chi ustasından biri olan Prof Xu Wei Sun'un öğrencisi Ayşen Kuran ile eğitimlerine başladı ve 2004 yılında Pekin Üniversitesi Tai Chi Chuan doktoru Dr. Chen Yuanmin ile gelişimini sürdürerek ve sertifikalarını aldı. Uluslararası Qigong Institute ve Avrupa Tai Chi Hocaları Platformu üyesidir.

Bu kurs 3340 kez görüntülendi.

Aktiffelsefe Kadıköy Kendini Tanı Atölyesi Hakkında

Aktiffelsefe Yeni Yüksektepe 1989 yılında kurulmuş etkinliklerini evrensel ilkeleri doğrultusunda yapan, siyasi ve dini bir nitelik taşımayan felsefi-kültürel-gönüllü bir organizasyondur.

İnsanlığın felsefi, kültürel ve hümanist değerleri üzerine kurulmuş olan organizasyon, 24 yıldır bireyin ve toplumun gelişimi için binlerce kültürel, sosyal ve felsefi etkinlikler gerçekleştirmiştir.

Doğu ve batının felsefe ve psikoloji öğretileri ışığında karşılaştırmalı ve integral metodla bilgilerin yaşam içinde uygulanarak pratiğe geçirilmesine ve bireysel gelişime rehberlik eden bir felsefe okuludur.

Yukarıdaki ne ise, aşağıdaki odur. Kendini tanı, evreni tanıyacaksın.

Adres: Caferağa Mah. Moda cad. Gürel apt no 106 kat 1 d.1 34710 Kadikoy

Tel: 0216 336 36 11

www.aktiffelsefe.org

Aktiffelsefe Kadıköy Kendini Tanı Atölyesi tarafından düzenlenen Tai Chi Chuan Chi Kung: Enerjinin dansı, hareketli meditasyon, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir