Pratiklerle Zihinsel Konsantrasyon Atölyesi - Aktiffelsefe Kadıköy Kendini Tanı Atölyesi - Meraklısı İçin
Pratiklerle Zihinsel Konsantrasyon Atölyesi

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Aktiffelsefe Kadıköy Kendini Tanı Atölyesi

Pratiklerle Zihinsel Konsantrasyon Atölyesi

Pratiklerle Zihinsel Konsantrasyon Atölyesi zihin, düşünce, dikkat, bilinç, meditasyon ve konsantrasyon konularında kendinizi geliştirebileceğiniz bir atölye. Zihnimizdeki düşünce harketliliğini tanıyıp hakim olarak konsantrasyon konusunda gücümüzü arttırmayı hedefleyen bu atölyeye katılarak Ernest Wood'un çalışmalarından derlenen teorik ve pratik deneyimler edinebilirsiniz. Bu atölyede öğrendiklerinizi günlük hayatınızın her alanında ve her zaman uygulayabilirsiniz.

Atölye içeriği:

  • Zihnin Doğası
  • Düşüncelerin Hareket Şekli
  • Dikkat ve Çeşitleri
  • Dostlar ve engeller
  • Zihinsel hakimiyet
  • Bilinç, Dikkat ve Konsantrasyon
  • Konsantrasyon ve meditasyon
  • Egzersizler

Pratiklerle Zihinsel Konsantrasyon Atölyesi toplam 2 gün sürecektir. İlk atölye çalışması 18 Ocak Cumartesi günü, ve ikinci çalışma 25 Ocak Cumartesi günü 13:00 - 17:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Atölye en fazla 10 kişiden oluşacaktır. Bu atölye 18 yaş ve üstü katılımcılara açıktır. Atölye sonunda katılım belgesi verilecektir.

Pratiklerle Zihinsel Konsantrasyon Atölyesi uzman eğitmen Başak Arpacıoğlu tarafından verilmektedir.

Atölyeye katılım ücreti öğrenciler için %50 indirimle 75 TL, diğer katılımcılar için 150 TL'dir.
 

 

Bu kurs 2101 kez görüntülendi.

Aktiffelsefe Kadıköy Kendini Tanı Atölyesi Hakkında

Aktiffelsefe Yeni Yüksektepe 1989 yılında kurulmuş etkinliklerini evrensel ilkeleri doğrultusunda yapan, siyasi ve dini bir nitelik taşımayan felsefi-kültürel-gönüllü bir organizasyondur.

İnsanlığın felsefi, kültürel ve hümanist değerleri üzerine kurulmuş olan organizasyon, 24 yıldır bireyin ve toplumun gelişimi için binlerce kültürel, sosyal ve felsefi etkinlikler gerçekleştirmiştir.

Doğu ve batının felsefe ve psikoloji öğretileri ışığında karşılaştırmalı ve integral metodla bilgilerin yaşam içinde uygulanarak pratiğe geçirilmesine ve bireysel gelişime rehberlik eden bir felsefe okuludur.

Yukarıdaki ne ise, aşağıdaki odur. Kendini tanı, evreni tanıyacaksın.

Adres: Caferağa Mah. Moda cad. Gürel apt no 106 kat 1 d.1 34710 Kadikoy

Tel: 0216 336 36 11

www.aktiffelsefe.org

Aktiffelsefe Kadıköy Kendini Tanı Atölyesi tarafından düzenlenen Pratiklerle Zihinsel Konsantrasyon Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir