Akademik Danışmanlık - Meraklısı İçin

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim

Akademik Danışmanlık

ZEYNEP BALCI, PCC (Uzm. Psikolojik Danışman – Koç)

Zeynep Balcı profesyonel kariyerine  yüzme antrenörlüğü ile başlamıştır. Marmara Üniversite'si Eğitim Bilimleri Bölümü'nde Araştırma Görevlisi olarak bulunduğu süreç içerisinde öğrencilerle mesleki yönlendirme, teröpatik grup yönetimi, terapi ve test uygulama çalışmaları yürütmüştür. Bu yıllarda spor psikoloğu olarakta bir tenis takımına destek vermiştir. Üniversite'den ayrıldıktan sonra İsviçre Sigorta başta olmak üzere bir çok şirkete İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında danışmanlık vermeye başlamıştır. 1999 yılından itibaren çalışmalarını Kurucusu olduğu Akademik Danışmanlık şirketinde sürdürmektedir.

Yeşim Cimcoz, Yazar, Yazı Danışmanı, Reiki Master, AMT EFT Master Uygulayıcısı - SoulCollage® Uygulayıcısı

Türkiye, Nijerya, İngiltere ve ABD'de geçen çocukluk ve gençlik yıllarından sonra George Mason Universitesinden Yaratıcı Yazarlık Lisans Diploması ile 1988 yılında mezun oldum. 1989 yılında yazmak için Türkiye'ye taşındım. Bilkent Üniversitesinde okutmanlık yaparken Dil Eğitimi üzerine Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Istanbul'a taşındıktan sonra Bilgi Universitesinde Hazırlık Bölümünü kurdum. Daha sonra Yeditepe Üniversitesi Edebiyat Bölümünde Yazarlık eğitimleri ve Tercüme dersleri verdim. Reiki ile tanıştıktan sonra başlayan şifa yolculuğum beni EFT'ye, Geçmiş Yaşam Terapisine götürdü. Yol döndü dolaştı tekrar yazıya getirdi. 15 yıldır yazarlık eğitimleri veriyor şifa çalışmaları düzenliyorum. Bugün 2012 yılında kurduğum Yazı Evinde yazarlık eğitimleri veriyor, Yazının Terapi gücü üzerine çalışmalar yürütüyorum. 2002 yılında SoulCollage ile tanışıp kendi çalışmalarımda sık sık kullandım. 2011 yılının yazında Mirabai Joan Kolari rehberliğinde Hollanda'da Sertifikalı SoulCollage uygulayıcısı oldum. Bugün hem İngilizce hem de Turkçe bu çalışmaları çok sevdiğim dostum Zeynep Balcı ile yürütüyorum.

Yazarlara danışmanlık, roman, öykü, kişisel gelişim kitapları üzerine adım adım danışmanlık veriyorum. SoulCollage® Uygulayıcı olarak çalışmalar yürütüyorum. Gruplara ve bireylere hem sanal hem de Istanbul'da Yazı Evinde Yazı eğitimleri düzenliyorum.

Yazarak Hafifleyin kitabım 2004 yılında, Şifayı Beklerken kitabım 2011 yılında çıktı.

İletişim Bilgileri

Tel: 0 216 547 51 11

Tophanelioğlu Cad. Avrupa Holding Binası Koşuyolu, İsmail Zühtü Paşa Konağı No:11 Kat:3 Altunizade İstanbul

www.akademikpsikoloji.com

yazievi.yesimcimcoz.com

Bu sayfa daha önce 1354 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Akademik Danışmanlık tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Akademik Danışmanlık tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir