Barista Kursu - Yemek Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Yemek Kursları

Barista Kursu

Sektördeki on yıllık tecrübemizi kursiyerlerimize aktarmak, bu alandaki personel açığını azaltmak ve barista kavramının hakkını verecek kişileri sektöre kazandırmak başlıca politikamız. Ayrıca işletmelerin bizden barista taleplerine kendi bünyemizde eğitim almış kursiyerlerimizi yönlendirmekteyiz.

Bizden eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayıp işletmelere yönlendirdiğimiz kursiyerler, bizim referansımız olacağından ve işimize duyduğumuz saygıdan dolayı bünyemizde yetiştirdiğimiz kursiyerlerin başarılı olması birinci önceliğimiz.

Bu sayfa daha önce 1627 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Barista Kursu tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Barista Kursu tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.