Çikolata Yapımı Kursu - Atölye FUL - Meraklısı İçin
Çikolata Yapımı Kursu

İstanbul Yemek Kursları Atölye FUL

Düzenleyen KurumAtölye FUL
Kurs İsmiÇikolata Yapımı Kursu
Kayıt Ücreti49 TL
Hemen satın al

Çikolata Yapımı Kursu

Çikolatayı herkes sever. Peki ya çikolatanızı kendiniz yapmayı denemeye ne dersiniz? Çikolata yapmaya merak saranlar için Atölye Ful tarafından düzenlenen Çikolata Yapımı Kursu'nu öneriyoruz.

Çikolata Yapımı Kursu'nda;
• Çikolata eritme,
• El yapımı Roches,
• 2 çeşit Truffle yapımı,
• Fındık Dolgulu Kalıp Çikolata yapımı öğrenilecektir.

Eğitim bitiminde herkes kendi yaptığı çikolataları yanında götürüp, sevdikleriyle paylaşabilir.

Kurs bitiminde  tarifler ve ''Katılım Belgesi'' verilmektedir.

Etkinlik 18 Aralık Pazar günü, saat 13:30'da gerçekleşecektir.

Çikolata Yapımı Kursu Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel %51 indirimle 100 TL yerine sadece 49 TL!

Bu kurs 9830 kez görüntülendi.

Atölye FUL Hakkında

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL 'a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz.

Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL'u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur.

Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Ayrıca aşağıdaki videomuzda, Atölye Ful'e misafir olduğumuz bir gündeki izlenimlerimizi ve Ful Özok ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi izleyebilirsiniz.

www.atolyeful.com

Düzenleyen KurumAtölye FUL
Kurs İsmiÇikolata Yapımı Kursu
Kayıt Ücreti49 TL
Satın Al
İlginizi çekebilir
Reklam, Dizi ve Sinema Oyunculuğu Eğitimi

Reklam, Dizi ve Sinema Oyunculuğu Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Suadiye'de.
200 TL