Avas Yüzme Kursu - Spor - Sağlıklı Yaşam - Meraklısı İçin

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam

Avas Yüzme Kursu

Eğitmen: Adem Ekitaş

Yüzmeye 5 yaşında başladım. Çeşitli spor kulüplerinde ve anaokullarında yüzme dersleri verdim. 1998 yılından beri bi fiil yüzme eğitmenliği yapmaktayım. Her yaşa özel birebir özel yüzme dersleri vermekteyim. Bu bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Yüzmeyi öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Sıcak bir yaz gününde havuzda, su parkında veya denizde yüzmek çok zevklidir. Yüzmek çok eğlencelidir ancak boğulma gerçek bir tehdittir. Yüzme bilenler arasında bile boğulma çok sık görülmektedir. Bu nedenle Yüzme sporunu her yaşa ve herkese öğretmeyi ilke edinmiş deneyimli antrenör olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Havuz Adresi
Güneşli Yolu Atatürk Cd. Radar Karşısı/Hacı Arif Bey Sk. No:2 Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul

Bu sayfa daha önce 981 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Avas Yüzme Kursu tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Avas Yüzme Kursu tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL