Çocuklar İçin Yüzme Kursu - Ata Yüzme Kulübü - Spor - Sağlıklı Yaşam - İstanbul - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Yüzme Kursu

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Ata Yüzme Kulübü

Çocuklar İçin Yüzme Kursu

4 - 12 yaş grubu çocuklar için Kartal Yakacık Yüzme Havuzu, Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu ve Ataşehir Yüzme Havuzlarında 5-6 kişilik gruplar ya da birebir özel dersler şeklinde yüzme kursları düzenlenmektedir. Çocuk yüzme kursları hem yaz dönemi ve hem de kış dönemi olarak devam etmektedir. Yüzme kurslarımıza istediğiniz tarihte başvuru yapabilirsiniz.

4-12 yaş grubu 5-6 kişilik gruplarla 8 saatlik paket program ücreti 150 TL 'dir

Birebir özel yüzme kursu, 8 saatlik program 600 TL

Bu kurs 2313 kez görüntülendi.

Ata Yüzme Kulübü Hakkında

Ata Yüzme Kulübü, İstanbul Anadolu Yakası'nda yetişkinlere ve çocuklara yüzme dersleri vermektedir. Anadolu Yakası Kartal Yakacık Yüzme Havuzu, Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu ve Ataşehir Yüzme Havuzlarında yaz kış dört mevsim yüzme eğitimlerimiz devam etmektedir. Yüzme kursu eğitimleri aylık üyelik şeklindedir. Birebir ya da grup halinde düzenlenen kurslardan yararlanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah.Akdağ Zeytinlik Cad.Seza Sok. No: 2 Yakacık / İstanbul

0537 938 73 32 

www.atayuzme.com.tr

Ata Yüzme Kulübü tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Yüzme Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.