"Kariyerinize Yeni bir Perspektiften Bakın!" - Atölye Çalışması - Koçluk Atölyeleri - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Koçluk Atölyeleri

"Kariyerinize Yeni Bir Perspektiften Bakın!" - Atölye Çalışması

Kariyer değiştirmeyi düşünen, kariyerinde sıkışmış hisseden ya da daha fazlasını arayan, işinde bulunduğu konuma yeni bakış açılarından bakmak isteyen tüm meraklılar "Kariyerinize Yeni bir Perspektiften Bakın!" - Atölye Çalışması'na katılabilirler.

Atölyenin Amacı;

Koçluk araçları ile kariyerinizde "tatmin olmayı" nasıl tanımladığımızı araştırarak güncel konumumuza yeni bakış açılarından bakacağız. Hedefimiz, bizi biz yapan değerlerimizi, olmazsa olmazlarımızı anlamak; önceliklerimizi belirlemek ve gitmek istediğimiz rota ile ilgili zihnimizi netleştirmek.

Kazanılacak Yetkinlikler;

  •     Bizi biz yapan ve daha tatmin dolu bir yaşam icin olmazsa olmaz değerlerimizi keşfetmek
  •     İş yaşamımızda değerlerimizi ne kadar tatmin ettiğimizin farkına varmak
  •     Konulara ve almamız gereken kararlara farklı bakış açılarından bakabilmeyi ogrenmek
  •     İş yaşamımızda daha fazla tatmin için yol haritası belirlemek
  •     Belirlediğimiz yolda nasıl biri olacağımız ve nasıl ilerleyeceğimiz konusunda net olmak

Atölye tarih ve saati: 15 Kasım 2014 Cumartesi 10:30-13:30

Kariyerinize Yeni bir Perspektiften Bakın! - Atölye Çalışması CTI (Coaches Training Institute) Koçluk eğitimini tamamlamış ko-aktif yaşam koçları Deniz Hüsrev ve Zeynep Yetkin Yılmaz eşliğinde gerçekleşecek.

Katılım 12 kişi ile sınırlıdır.

Atölye ücreti 100 TL'dir.

Bu kurs 1690 kez görüntülendi.

Koçluk Atölyeleri Hakkında

Koçluk Atölyeleri; CTI (Coaches Training İnstitute) Koçluk eğitimini tamamlamış ko-aktif yaşam koçları olan Deniz Hüsrev ve Zeynep Yetkin Yılmaz eşliğinde, kişisel gelişim alanında atölye çalışmaları düzenleyen bir kurumdur.

İletişim Bilgileri
Adres: Kuledibi, Büyük Hendek Cad. No: 7 / 3 (Zil: Atlas) Galata, Beyoğlu - İstanbul
Tel: 0532.677.78.05

Koçluk Atölyeleri tarafından düzenlenen "Kariyerinize Yeni Bir Perspektiften Bakın!" - Atölye Çalışması, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL