Pozitif Disiplin Semineri - Ana Baba Rehberi - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
Pozitif Disiplin Semineri

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Ana Baba Rehberi

Pozitif Disiplin Semineri

Ana Baba Rehberi tarafından düzenlenen Pozitif Disiplin Semineri 1 yaşından büyük çocuğu olan bütün ebeveynlere yönelik bir çalışmadır. Seminer boyunca bilgi aktarımının yanı sıra çok sayıda uygulama yer alıyor. Çocukların
davranışlarının arkasındaki nedenleri anlayıp buna yönelik tutum almanın yöntemleri, cezasız ve ödülsüz bir disiplin
uygulamasının çalışmaları yapılıyor.

Tarihler: 31 Mart Pazartesi, 7 Nisan Pazartesi, 14 Nisan Pazartesi, 21 Nisan Pazartesi, 28 Nisan Pazartesi, 5 Mayıs Pazartesi (6 Toplantı)
Saat: 19:30 - 21:15
Fiyat: 600 TL + KDV / Kişi - 900 TL + KDV / Çift

Bu kurs 297 kez görüntülendi.

Ana Baba Rehberi Hakkında

Çocuk yetiştirmek, heyecan verici bir yolculuktur. Hoş sürprizlerin ve keyifli anların yanısıra çok çeşitli zorlukları da içerir. Bazen bu yolculuk yorucu gelmeye başlar, h​edefe ulaşıp ulaşamayacağınıza ilişkin kaygılarınız artar, hatta kimi zaman hedefi kaybetmiş olmaktan endişelenebilirsiniz. Böyle zamanlarda çocuk gelişimi konusunda bilgili, sizi dinlemeye hazır, hayallerinizi ve güçlerinizi yeniden keşfetmenize yardımcı olacak bir destek arayabilirsiniz. Ana Baba Rehberi, işte bu desteği sunar. Amaç daha mutlu, keyifli ve istediğiniz gibi bir ebeveyn olmanıza yardımcı olmaktır. Bu süreçte, çocuklarınızın gelişimine ilişkin en güncel bilimsel verileri edinir, potansiyellerini gerçekleştirmelerine destek olacak davranış tarzlarını içselleştirirsiniz.

Ana Baba Rehberi, Ayşegül Cebenoyan tarafından kurulmuş, ebeveyn koçluğu konusunda seminerler düzenleyen ve danışmanlık hizmeti sunan bir kurumdur.

İletişim Bilgileri
Adres: Atölye Lokomotif - Güzelbahçe Sk., Güzelbahçe Ap. 29/5 Nişantaşı, İstanbul
Tel: 0531 491 99 90 / 0212 232 62 92

Ana Baba Rehberi tarafından düzenlenen Pozitif Disiplin Semineri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Masterpiece Seansı: Pablo Picasso, Şapkalı Kız

Masterpiece Seansı: Pablo Picasso, Şapkalı Kız

Masterpiece’de meraklılar işinde uzman ressamımızın adım adım yönlendirmesi ile Pablo Picasso'nun Şapkalı Kız resmini tamamen kendi elleri ile yapacaklar. Etkinlik 12 Nisan Pazar 13:00-16:00 ve 17:30-20:30 saatleri arasında
75 TL
Keçe Atölyesi

Keçe Atölyesi

Keçe kullanarak aksesuarlar tasarlamak ve üretmek istiyorsanız Hatish Accesory'nin Keçe Atölyesi'ne katılmalısınız. Rengarenk saf yünleri değişik tekniklerle şekillendirip birleştirerek harikalar yaratabilirsiniz.
100 TL