Oryantal Kursu - Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Oryantal Kursu

İstanbul Dans Kursları Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği

Oryantal Dans Kursu

Göbek dansı olarak da bilinen Oryantal Dans geleneksel bir Ortadoğu dansıdır. Ağırlıklı olarak karın kasları, kalça ve göğüş hareketlerinden oluşan Oryantal dans figürleri genelde toprakla teması vurgulamak amacıyla yalın ayak yapılır.

Nar Sanar İstanbul Eğitim Kültür ve Sanat Derneği tarafından düzenlenen Oryantal Dans Kursu'na katılarak hem yeni figürler öğrenebilir hem de kalori yakarak ve vücut esnekliğinizi geliştirerek sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Oryantal Dans Kursu dersleri haftada 1 gün 2 ders saati şeklinde düzenlenmiştir. Sınıflar 10 kişi ile sınırlıdır.

Bu kurs 1488 kez görüntülendi.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği Hakkında

Bakırköy'’de M.E.B. Onaylı belge vermeye yetkili ilk dernek kursudur. Sanatçılar tarafından kurulmuş derneğin eğitim kurumudur. Bakırköy'ün merkezinde toplu taşıma araçlarına 5 dakika mesafede Özgürlük Meydanının yanı başında aracınızla rahatça uzanabileceğiniz bir noktada olan sanat merkezimize sizleri de bekliyoruz.

Kursumuza Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Küçükçekmece semtlerinden tek araçla ulaşmanız mümkün. Bekliyoruz!

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen Oryantal Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL