Microsoft Ofis Kursu - Yazılım Kursları - İstanbul - Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi - Meraklısı İçin
Microsoft Ofis Kursu

İstanbul Yazılım Kursları Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi

Microsoft Ofis Kursu

Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Nedir?   

Bir çok işletme, kuruluş, üniversite ya da bireyler, dünyanın en tanınmış ve en çok kullanılan profesyonel yazılım paketi olan Microsoft Ofis Uzmanlığı programını kullanır. Microsoft Ofis Programı, işletmelerin ve kişilerin bilgiyi daha hızlı/tutarlı depolamasını ve kategorize etmesini sağlayarak daha verimli çalışmalarına olanak verir. Ayrıca firmalar Microsoft ofis programını iyi derecede kullanan sertifikalı bireyleri, iş ve mevcut iş gücüne dahil ederek verimliliklerini en üst düzeye çıkartabilmektedirler. İşte bu sebeple Katılımcılar Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimini / kursunu  alarak yeni iş arama sürecinde ya da mevcut işinde kariyer yapma olanağına kavuşurlar.

Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Kimler İçindir?   

Microsoft Office Uzmanlık eğitimi, Microsoft Ofis ile birlikte gelen yazılım paketlerini öğrenerek  işorganizasyonlarını daha iyi yönetebilmeyi, yetenek ve yeterliliğini  geliştirmeyi, bilgi verimlilik  ve üretkenlik artışı sağlamayı isteyenler içindir.
 

Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Eğitim Konuları Nelerdlr?   

Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi / Kursunda Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint ve Microsoft Outlook programlarını  öğrenirler.

Microsoft Word programı, belgeleri yazmak ve düzenlemek için kullanılan bir kelime işlemci programıdır. Microsoft Excel ise veri listelerinde, mali rapor sayfalarında, grafik ve hesaplamalar ile çalışmak için kullanılan mükemmel bir elektronik tablo programıdır. Ofis Kurslarımız, analiz paylaşmak ve yönetmek için makro, özet tablo ve formüllergibi becerilerin geliştirilmesine kolaylıkla yardımcı olacaktır.

Microsoft PowerPoint, dinamik ve ikna edici sunumlar oluşturmak için etkili bir programdır. PowerPoint 2010 daha önceki sürümlerin aksine özellik yönetimi ve slayt ayarlarına yardımcı olmak için geniş bir araç yalpazesi sunmaktadır. Bir metnin konumu, nesne boyutu ve slayt üzerindeki konumu, tablo verileri, animasyon, görüntü v.b. gibi durumlarda, her elemanın menüsünü açmak zorunda kalmadan slayt üzerinde birden fazla nesneyi düzenleyebilmenize olanak sağlar.

Microsoft Outlook firmaların ve bireylerin her gün kullandığı bir elektronik posta alıp-verme programıdır. Posta alıp verme, etkinilk-takvim yönetimi ve görevlerin olarak kullanılması sonucunda zamanı verimli kullanmayı sağlar.

Bu aya özel 880 TL yerine 440 TL.

Bu kurs 2212 kez görüntülendi.

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi Hakkında

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi'nin öncelikli misyonu; katılımcıların, bilgiden güç alarak, mesleki geleceklerini proje bazlı uygulamalı eğitim modeliyle garanti altına almak ve iş hayatında ilk tercih edilecek uzmanlar olmalarını sağlamaktır. ,

Katılımcıların, bilgi teknolojileri alanındaki gelişimi ve yetkinliğinin artırılması hedef alınarak, Türkiye'nin teknolojik gelişimini desteklemeyi amaçlarken bir taraftan ise bilgiye ulaşmayı, uygulamayı, yorumlamayı, bilgiden güç alarak kariyerinde yükselmeyi amaçlayan bireyler yetiştirmektir

İletişim Bilgileri

Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok. Şimşek İş Merkezi No:3 Kat:3 K:10-11-12 Kadıköy / İSTANBUL

(216) 405 18 580

(216) 449 23 66

kariyerist.com.tr

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi tarafından düzenlenen Microsoft Ofis Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Yazılım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.