Özel Batallı Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu - Mesleki Eğitimler - Meraklısı İçin

İstanbul Mesleki Eğitimler

Özel Batallı Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu

25 yılı aşan deneyime ve sektörel bilinirliğe sahip Planlama Merkezi'nin öncelikli hedefi bünyesindeki uzman eğitimcilerin referansı ve desteğiyle öğrencilerin iş hayatına güçlü bir başlangıç yapmalarını sağlamaktır.
CV doldurarak başvuruda bulunan öğrencilerin işe yerleştirme oranı % 98'dir.(*)

Eğitimlerimiz İş Arama Yöntemleri, Uygulamalı Mülakat Teknikleri, Mülakatlarda Bu seminerler aracılığıyla öğrencilerin daha başarılı iş görüşmeleri yapmaları ve iş dünyasının her yönüyle "aranan bireyleri" olmaları sağlanmaktadır.

Sektör seminerleri diğer ilgi gören çalışmasıdır. İnsan Kaynakları ve teknolojileri alanında hizmet veren önemli markalar Eğitim Kurumları'mıza misafir olmakta ve öğrencilerin merak ettikleri soruları cevaplamaktadır.

Bu kriterleri başarılı bir şekilde sağlayarak mezun olan öğrencilerimiz Royal Eğitim Kurumları ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ almaya hak kazanırlar. Sektörde önemli bir referans olarak kabul gören Üstün Başarı Belgesi'ne sahip olan mezun öğrencilerimize %100 İş Garantisi sağlanmaktadır.

Bu sayfa daha önce 829 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Özel Batallı Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Özel Batallı Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.