Kurs Kayıt Formu - Meraklısı İçin

Kurs Kayıt Formu

Aşağıdaki form aracılığıyla ekibimize başvurunuzu iletebilirsiniz. Meraklısı İçin'de kurs ve atölye çalışmalarınız iki farklı şekilde yayınlanabilmektedir.

Doğrudan Satış
Doğrudan satış modalimizde kurslarınızın ziyaretçilerimizin kurslarınızı sitemizden doğrudan kredi kartları ile satın alabilmektedirler. Gerçekleşen bu satışlardan elde edilen gelirler belirlenen komisyon oranı düşülerek kurumunuza Meraklısı İçin tarafından ödenir.

Ön Başvuru Toplama
Bu modelde ise sitemizde yayınlanan kurslar doğrudan satışa açık değildir. Ziyaretçilerimiz kurs sayfalarında yer alan ön kayıt formunu kullanarak programa başvurularını iletirler. Bu başvurular size aynı anda e-posta yolu ile bildirilir ve sonraki tüm iletişim ve ödeme sürecini size devrederiz.

Listeleme seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilir,Meraklısı İçin hakkında her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşın sayfamızdan ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

Doğrudan Satış
Ön Başvuru Toplama100 TL + KDV / 1 Ay
Sitemize özel bir indirim tanımlamak ister misiniz?
İndirimli ilanlar diğer ilanlar arasından sıyrılmanıza yardımcı olur.
Kayıt ücreti opsiyoneldir, ancak fikrimizi sorarsanız tüm detayları açıkça belirtilmiş ilanlar ziyaretçilerimiz için daha "güvenilir" bir izlenim sağlayacaktır.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL