İstanbul English Club - Meraklısı İçin

İstanbul Dil Kursları

İstanbul English Club

İstanbul English Club Türkiye'nin ilk ve tek profesyonel İngilizce Konuşma Kulübüdür.Kurumumuz 2005 yılından bu yana İngilizce Konuşma eğitimlerini bireysel ve kurumsal bazda profesyonel olarak sunmaktadır.

İstanbul English Club bünyesinde düzenlenen eğitimler sadece bir tek hedefe odaklanır; İngilizce konuşmak. Düzenlediğimiz programlarda yönetici olarak görev yapan eğitmenlerin hepsi İngilizce Konuşma konusunda uzman Native Speaker (ana dili İngilizce olan) İngilizce öğretmenleridir. Başka işleri olup İngilizce eğitimini ek olarak yapan kişiler, turistler, yurt dışında birkaç ay kalıp bende yaparım diyen kişiler kurumumuzda yer almamaktadır. Herkes aktif olarak sadece ve sadece İngilizce Konuşma Eğitimi üzerine çalışmaktadır.

İletişim Bilgileri

Tel: 0 532 460 50 11

istanbulenglishclub.com

Bu sayfa daha önce 1647 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

İstanbul English Club tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

İstanbul English Club tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.