Yeşim Cimcoz Yazı Evi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Hobi Kursları

Yeşim Cimcoz Yazı Evi

Yeşim Cimcoz Yazı Evi, Yazıya Giriş, Edebiyat, Öykü, Senaryo, Şiir, Yaratıcı Yazarlık ve Kaliteli Yaşam Atölyeleri gibi pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan bir kurum.

Yazı Evi yazmak isteyen herkese bir alan, pratik yapma imkanı, büyümek, gelişmek ve öğrenmek için bir mekan, düştüğünde yumuşak bir zemin, kahve, demli çay yanında sohbet ve bol bol paylaşım sunarak hizmet veriyor. Tüm yazı meraklıları Yazı Evi'ne davetliler!

İletişim Bilgileri
Adres: Osmanağa Mah. Süleymanpaşa Sk. Üçgen Apt. 10/3 Bahariye - Kadıköy / İstanbul

 

 

Bu sayfa daha önce 730 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Yeşim Cimcoz Yazı Evi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Yeşim Cimcoz Yazı Evi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Reklam, Dizi ve Sinema Oyunculuğu Eğitimi

Reklam, Dizi ve Sinema Oyunculuğu Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Suadiye'de.
200 TL