Mandala ile Anda Kal - Yengeç Sanat Evi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Mandala ile Anda Kal

İstanbul Hobi Kursları Yengeç Sanat Evi

Mandala ile Anda Kal

Mandala, bir keşif yolculuğu, bir tür meditasyon

Mandala, içerisinde felsefe, matematik ve sanatın yer aldığı yüzyıllar öncesine dayanan kadim bir öğretidir. Bilim insanları tarafından da kullanılan terapi tekniklerinden biri olan mandala ile kişi analiz edilebiliyor. 

Mandalanın çocuklarda konsantrasyonu arttırmasının yanında hiperaktif çocuklarda da enerji atımına yardımcı bir teknik olması, okullarda da kullanılmaya başlanmasının ana sebeplerinden biridir. Engelli bireyler için ise hem eşsiz bir etkinlik hem de bir terapi şeklidir.

Mandala çizimi esnasında kullanılan pergel ve boya kalemleri el kasları ve motor gelişimine katkı sağlamaktadır. Yurt dışında alzehimer hastaları için oluşturulan destek gruplarında uygulanan etkin tekniklerden biridir.

Yengeç Sanat Evi tarafından düzenlenen Mandala ile Anda Kal atölye çalışması ile siz de Mandala ile tanışıp keyifli bir hobi edinebilirsiniz.

Eğitmen: Banu Yılmaz

Ders Saatleri
Salı ve Çarşamba 10.00-13.00,19.00 – 21.00
Cumartesi  09.30-12.30 

Mandala atölye çalışması her hafta belirtilen gün ve saatlerde gerçekleştirilmektedir. Ön kayıt işlemi sonunda detaylı bilgi için kurum yetkilileri sizinle iletişime geçerek uygun olduğunuz gün ve seans için rezervasyonunuzu tamamlayacaktır. Dilerseniz ilk çalışma sonrası, Yengeç Sanat evinin uzun dönem Mandala eğitimlerine de devam edebilirsiniz.

Katılım ücreti 50 TL'dir.

Bu kurs 4331 kez görüntülendi.

Etiketler

Yengeç Sanat Evi Hakkında

Sanatla iç içe ve dopdolu; küçük ama sıcacık bir mekan: Yengeç Sanat Evi.

Sanatla yoğrulmuş bir öğretmen tarafından Bahariye'de kendine özgü, özgün bir alan olarak, hepimize kazandırılmış bir mekan. Kadın elinin değdiği, yüreği güzel, söyleyecek sözü olan, rafine bir yer Yengeç Sanat Evi.

Üç ayrı salon ve bahçesiyle her yaşa hitap ediyor.

Resim kursu,güzel sanatlara hazırlık kursu, fotoğraf atölyesi, yaratıcı yazarlık atölyesi, mandala atölyesi,bendir atölyesi,felsefe atölyesi,günlük workshoplar ve kurumsal hizmetler  Sanat evinin çalışma alanları arasında.

Yengeç sanat evi, hafta içi ve hafta sonu nefes alabileceğiniz, çocuklarınızı güvenle teslim edebileceğiniz, günlük, aylık ve dönemlik çalışmalara katılabileceğiniz vazgeçilmez bir mekanın adresi olacaktır.

Adres
Caferağa mah. Bahariye Cad. Kuzukestane Sk. No: 1/A (Kaymakamlık Yanı) Kadıköy / İSTANBUL

Telefon
0216 338 08 66 

Yengeç Sanat Evi tarafından düzenlenen Mandala ile Anda Kal, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir