Seramik Atölyesi - KRAFT Güzel Sanatlar - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Seramik Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları KRAFT Güzel Sanatlar

Seramik Atölyesi

Toprağa dokunup seramikle tanışın! Temel seramik teknikleri ve malzemeleri ile tanışacağınız bu günübirlik çalışmada kendi vazonuzu tasarlayabilirsiniz. Sanatın iyileştirici gücü ve sanat üretiminin keyfine varın.

Seramik Atölyesi periyodik olarak düzenlenmektedir. Kontenjan durumuna göre, kayıt işleminiz tamamlandığında kurum yetkilileri sizinle iletişime geçerek katılımınız için uygun bir tarih ve saat belirlenecektir.

Katılım ücreti 90 TL'dir. Kayıt işleminiz tamamlandığında kurum yetkilileri sizinle iletişime geçerek katılımınız için uygun bir tarih ve saat belirlenecektir. 

Bu kurs 7774 kez görüntülendi.

KRAFT Güzel Sanatlar Hakkında

Kraft Güzel Sanatlar 2013 yılında kurulmuş resim, heykel, seramik, mozaik vb. plastik sanatlar alanlarında çocuklar ve yetişkinler için günübirlik ve devamlı eğitimler veren bir güzel sanatlar atölyesidir. 

Adres
Gömeç Sok. Ihlamur Apt. No.11/B Acıbadem-Kadıköy (Acıbadem Hastanesi arkası)

www.kraftsanat.com

KRAFT Güzel Sanatlar tarafından düzenlenen Seramik Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.