Ahşap Oyma Atölyesi - Kendi Tasarımını Yarat! - Kadir Ulus - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Ahşap Oyma Atölyesi - Kendi Tasarımını Yarat!

İstanbul Hobi Kursları Kadir Ulus

Ahşap Oyma Atölyesi - Kendi Tasarımını Yarat!

Zaman değişti, endamı değişmedi ama anlamı unutuldu gitti. Ihlamurun ruhuna inmek, iskarpela ile oyarak içindeki güzellikleri görmek bu workshop'un amacı.

Uzaktan bakarak olmaz, yakınlaşın. Dokunun, kıvrımlar yaratın üzerinde. Ahşabın kokusu, hikayeleri, hüzünleri, mutlulukları sizin elinizle şekillensin, ıhlamurun üzerinde. Soyut, somut anlamlar, doğadan figürler yaratarak ıhlamurdan yeni hayatlar kazandıracağımız bu workshop'ta; dekupaj, ahşap oyma, boyutlandırma, çizim, boyama, renk bilgisi, kompozisyon ve maddeye yorum verme kavramları ile tanışacaksınız. Alet kullanma becerimizi artırıp sonraki aşamalarda yeni üretimler için cesaret edineceksiniz.

Üretmenin yarattığı iç huzuru ve güven duygusunun yanı sıra, alet kullanma becerinizi artırıp sonraki aşamalarda yeni üretimler için cesaret edineceksiniz. Üretmeyi seven herkesi bekliyoruz.

Toplam 16 saat uygulamalı ders verilecektir ve dört aşamada sonlandırılacaktır.

  • 1. derste temel bilgi ve alet kullandırma becerisi kazandırılacaktır,
  • 2. derste dekupaj, ahşap oyma,
  • 3. derste boyutlandırma ve kompozisyon,
  • 4. derste boyama ve sonlardırma öğretilecektir.

Kullanılacak ahşap (40*40*3 cm),boya ve ıskarpelalar atölye tarafından karşılanacaktır. Atölye ücreti: 400 TL'dir

Bu kurs 22946 kez görüntülendi.

Etiketler

Kadir Ulus Hakkında

Kadir Ulus Ankara doğumlu. Ahşap oyma ve sanat eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümünde aldı. 2009 yılında ilk atölyesini Kadıköy'de açtı ve halen Yeldeğirmeni'ndeki atölyesinde rölyef, ahşap oyma, resim ve tasarım üzerine çalışmalarına devam ediyor.

Atölye Adresi
Rasimpaşa Mahallesi Duatepe Sokak no : 59/a Yeldeğirmeni-Kadıköy

Bilgi İçin
90 543 265 90 78

Kadir Ulus tarafından düzenlenen Ahşap Oyma Atölyesi - Kendi Tasarımını Yarat!, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir