Ahşap Oyma Atölyesi - Kadir Ulus - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Ahşap Oyma Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Kadir Ulus

Ahşap Oyma Atölyesi

Atölye çalışması Kadir Ulus tarafından 4-6 saat aralığında uygulamalı ders olarak yapılacaktır. Çalışmada katılımcıların kullanacakları 20cm X 30cm ebatlarında ıhlamur ağacı, boya ve diğer tüm gerekli aletler atölye tarafından karşılanacaktır.

Katılımcı, programda atölyede uygulanabilirliklerine göre oluşturulmuş bir listeden, kendi belirleyeceği peynir tabağı, yaprak motifi, küllük, mumluk gibi örneklendirebileceğimiz bir objeyi bir günlük çalışmada sonlandıracak yetkinliğe erişmektedir.

Üretmenin yarattığı iç huzuru ve güven duygusunun yanı sıra, alet kullanma becerinizi artırıp sonraki aşamalarda yeni üretimler için cesaret edineceksiniz. Üretmeyi seven herkesi bekliyoruz.

Katılım ücreti 150 TL'dir.

Bu program ayrıca daha detaylı bir şekilde; 

Hafta içi ve hafta sonu olarak katılımcıların belirleyecekleri dört güne bölünerek, saat 14:00'da başlayıp, toplamda 16 saatlik, daha kapsamlı bir çalışma olarak da uygulanabilir.

Ahşap oyma, dekupaj tekniği, boyutlandırma, kompozisyon ve boyama uygulamalarını içeren bu atölye deneyiminin ücreti 500 TL'dir.

Uygulama boyunca sizlere sunulan günün kahvesi ve demleme bitki çayları ikramımızdır.

En yakın zamanda sizleri de bu eşsiz deneyimde atölyemizde görmeyi umuyoruz.

Bu kurs 15023 kez görüntülendi.

Kadir Ulus Hakkında

Kadir Ulus Ankara doğumlu. Ahşap oyma ve sanat eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümünde aldı. 2009 yılında ilk atölyesini Kadıköy'de açtı ve halen Yeldeğirmeni'ndeki atölyesinde rölyef, ahşap oyma, resim ve tasarım üzerine çalışmalarına devam ediyor.

Atölye Adresi
Rasimpaşa Mahallesi Duatepe Sokak no : 59/a Yeldeğirmeni-Kadıköy

Bilgi İçin
90 543 265 90 78

Ön Başvuru Formu

Aşağıdaki form ile Kadir Ulus tarafından düzenlenen Ahşap Oyma Atölyesi kursu için ön başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz kurs yetkililerine iletilecek ve yetkililer sizinle iletişim kuracaktır.

İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL