Profesyonel Çiçek Tasarımının Temelleri - Florart İstanbul - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Profesyonel Çiçek Tasarımının Temelleri

İstanbul Hobi Kursları Florart İstanbul

Profesyonel Çiçek Tasarımının Temelleri

Canlı çiçek tasarımcısı Buse Hekimci eğitmenliğinde gerçekleşen bu eğitim içeriğinde, meslek edindirmek ve çiçekçi yetiştirmeye yönelik, dünya standartlarında 7 uygulamalı çiçek tasarımı tekniği ve 5 teorik çiçek bakım ve tasarımı dersi bulunmaktadır.

Bu eğitim ile katılımcılar, çiçek bakım ve tasarımı konusunda bir çiçekçi açmak için yeterli düzeyde bilgi ve donanıma sahip olurlar.

Eğitim kapsamında çiçeklerin açık arttırma ile satın alma süreçlerinin izlenmesine ve deneyim edilmesine imkan veren çiçek mezatı gezisi yapılmaktadır.

Hava şartlarına bağlı olarak 7.Uygulamalı Tasarım Dersi bir botanik veya tarımda gerçekleşir.

Eğitim esnasında katılımcılara, çiçek tasarımı yaparken ihtiyaç duyacakları malzemeler, "Florart İstanbul Başlangıç Seti" çantasında hediye edilir.

Eğitim katılımcı sayısı altı kişi ile sınırlıdır; butik ve verimli bir eğitim olması ve eğitmen-öğrenci ilişkisinin kalitesini yaşatmak amacıyla eğitimlerimizin katılımcı sayıları kısıtlıdır.

Temel Seviye Profesyonel Çiçek Tasarımı Eğitimi programı ile "Herkes Çiçek Düzenleyebilir!"

Bu kurs 3232 kez görüntülendi.

Florart İstanbul Hakkında

Florart, 2007 yılında çeşitli kurumsal organizasyon çalışmaları ve atölye dersleri ile canlı çiçek tasarımcılığına başlayan Buse Hekimci'nin Esra Şavkıner ile birlikte 2013 yılında iki kadın girişimci olarak ortak hayata geçirdiği İstanbul merkezli canlı çiçek tasarımı atölyesidir.

Dünyada son yılların gözde ilgi alanlarından ve meslek seçimlerinden biri olan canlı çiçek tasarımcılığının, dört mevsim her çeşit çiçeğin açtığı verimli topraklara sahip ülkemizde popülaritesi gün geçtikçe artmaktadır. Bu mesleğin anahtar noktası ise doğru bilgi, teknik ve iyi tasarımdır.

Florart, kesme çiçek tasarımına olan ilgiyi arttırmayı, varolan ilgi ve talebi bilgi ve deneyimleriyle karşılayarak çiçekseverleri çiçeklerin büyülü dünyası ile buluşturmayı; mesleki eğitim programları ile özgün çiçek tasarımcıları yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Bu bağlamda meslek edinmek isteyen adaylara yönelik "Profesyonel Çiçek Tasarımı Eğitimleri", çiçeklerlerin dünyasına daha yakından dahil olmak isteyen çiçekseverlere yönelik workshop dersleri düzenlemektedir. Canlı çiçek tasarımını geniş kitlelere tanıtmak, sevdirmek ve insanlara taptaze bir hobi alanının kapılarını açmak için çeşitli kurumsal organizasyonlarda ve alışveriş merkezlerinde düzenlenen toplu etkinliklerde yer almaktadır.

Florart İstanbul tarafından düzenlenen Profesyonel Çiçek Tasarımının Temelleri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.