Teraryum Workshop - Elif Ayvaz Tasarım ve Çiçek Evi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Teraryum Workshop

İstanbul Hobi Kursları Elif Ayvaz Tasarım ve Çiçek Evi

Teraryum Workshop

Hem keyifli bir gün geçirmek, hem Teraryum'ların büyülü dünyası hakkında bilgi edinmek hem de kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir Teraryum'a sahip olmak için Elif Ayvaz Tasarım ve Çiçek Evi tarafıdan düzenlenen Teraryum Workshop etkinliğine davetlisiniz.

Atölye çalışmasında ana malzemeler olarak; akvaryum cam fanus, kişi başı en az iki adet bitki (kaktüs ya da sukulent) kullanılacaktır.

Her türlü yardımcı ürün (toprak, taş, çeşitli aksesuarlar vs.) atölyede sizi hazır bekleyecek olup, workshop boyunca dikim teknikleri, bitkilerin ortam ihtiyaçları (güneş, su vs.) ve teraryum yapmanın inceliklerine dayalı teknik bilgiler verilecektir.

Workshop sonunda da katılımcılar yaptıkları ürünleri yanlarında götüreceklerdir. Tüm malzemeler atölye ücretine dahildir.

Workshoplar 6 kişilik düzenlenecektir. Hafta sonu ve hafta içi seçeneklerinden sizin için uygun olana katılabilirsiniz.

Hafta içi atölye çalışması çarşamba günleri 18.30-20.30 arası
Hafta sonu atölye çalışması cumartesi günleri 16.00-18.00 arası gerçekleştirilmektedir.

Teraryum atölye çalışmasına katılım ücreti 150 TL yerine Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel olarak %10 indirimle 135 TL'dir.

Bu kurs 1684 kez görüntülendi.

Etiketler

Elif Ayvaz Tasarım ve Çiçek Evi Hakkında

Elif Ayvaz Tasarım ve Çiçek Evi İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı bölümü mezunu Elif Ayvaz tarafından kurulmuş butik bir çiçek atölyesidir. Elif Ayvaz, özel sektörde çeşitli peyzaj firmalarında hem işin mutfağını öğrendiği hem de birçok uygulamasına imza attığı iş yaşamının ardından kendi tasarımlarına hayat verebilmek adına Temmuz 2017'de Küçük Ayasofya'da ilk atölyesini kurdu. Bu atölyede ürettiği ürünlerin bazıları ofis masalarını renklendirdi bazıları da sürpriz hediyeler oldu.

Şimdi de yeni atölyesinde sizleri de, bitkilerin doğal dünyasında huzur bulmaya ve keyifli birkaç saat geçirirken, kendi ellerinizle oluşturacağınız unutulmaz bir hatıraya sahip olacağınız atölye çalışmalarına davet ediyor.

Elif Ayvaz Tasarım ve Çiçek Evi

Adres: Merdivenköy Mahallesi, Gül konakları, İlkyuva Sk. 1/C Kadıköy / İstanbul

Bilgi için: 0555 7491479

Ön Başvuru Formu

Aşağıdaki form ile Elif Ayvaz Tasarım ve Çiçek Evi tarafından düzenlenen Teraryum Workshop kursu için ön başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz kurs yetkililerine iletilecek ve yetkililer sizinle iletişim kuracaktır.

İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.