Kesme Çiçek Atölyesi - Çiçek Akademi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Kesme Çiçek Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Çiçek Akademi

Kesme Çiçek Atölyesi

Bir gününüzü taze çiçekler arasında, yaratıcılığınızı keşfederek geçirmek ve gün sonunda ister kendiniz ister sevdikleriniz için kendi tasarımınız bir çiçek buketi hazırlamak ister misiniz?

Seradan yeni toplanmış erengüller, laleler, frezyalar,sümbüller ve egzotik yapraklardan oluşan (mevsime göre bağlı olarak değişebilmektedir) neşeli ve şık bir mevsim buketi tasarlamak için buluşuyoruz.

Öncelikle yeni toplanmış çiçeklerimizin temizliğini ve budama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Eğitmenimiz çiçekler hakkında ve genel çiçek bakımı hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra hemen uygulamaya geçiyoruz.

Sizi istediğiniz çiçekleri seçmekte özgür bırakıyoruz. Ee tabi tasarımınız konusunda da özgürsünüz.

Eğitmenimiz sadece ufak dokunuşlarla sizi motive olmanıza yardımcı oluyor. Tasarımınızı farklı bağlama teknikleri öğrenerek son haline getiriyoruz. Eğitim sonunda çiçeğinizi size hediye etmemizle birlikte günün en anlamlı anlarını yaşamış oluyoruz.

Katılım ücreti 200 TL'dir. Kullanılacak tüm materyaller ve çiçekler atölye ücretine dahildir. Kontenjanımız kısıtlıdır.

Atölye Mekanı: İstanbul Çiçek Akademi
Ayşe Çavuş Caddesi, No: 8, Çiçek Akademi İstanbul
Bilgi İçin: 0535 7723109

Önümüzdeki Atölye Tarihi: 14 Kasım 2014 Cumartesi - 10:00 - 13:00

Bu kurs 1409 kez görüntülendi.

Etiketler

Çiçek Akademi Hakkında

80'lerin çiçek çocukları, İstanbul ve meşhur İstanbul bahçeleri.. Begonviller, yaseminler, miss kokulu şakayıklar ve güller.. Şimdilerde sokak ismi oldular :(

Çiçek Akademi, kendi küçük hayalleri büyük bir çiçekçi dükkanında başlayan ve küçük yaşlarda itibaren ince ince dokunan iki gencin hayaliydi. Nice ustaların yetiştiği tezgahtan, farkında bile olmadan piştikleri bir sahneydi. Yaz tatilleri ve özel günler çiçekle buluşma günleri olmuştu hep. Okullar okundu, tahsiller yapıldı ama koldaki bilezik hep ışıldadı.

Sene 2015. Eskinin atölye ruhunu, usta çırak ilişkisini bir bardak çay deminde yaşamaya devam ettirmek, birikimlerimizi paylaşmak, farklı gözleri ve farklı dokunuşları keşfetmek üzere Çiçek Akademi İstanbul'u kurdular.

Bu oluşumun iki temel taşından; Ertuğrul ÇALIŞIR İstanbul Üniversitesi mezunu ve Akademi'nin hali hazırda çiçek tasarım uzmanı. Kendisini tabiatı seven, eskinin nostaljisini, yeninin bakir keşfini seven olarak tanımlanayabiliriz.

Akademi fikir olarak yetişkin, aksiyon olarak ise büyümeyecek bir çocuk gibi düşünebilirsiniz. Her atölye gününde konuklarına şehrin hızından, stresinden uzaklaştırmayı ve özgürce kendi tasarımlarını yapmalarına imkan tanıyorlar..

Sizleri de en yakın zamanda aralarında görmek istiyorlar :)

www.cicekakademi.com

Çiçek Akademi tarafından düzenlenen Kesme Çiçek Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.