Mum Yapımı Atölyesi - Atölye Mumyap - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Mum Yapımı Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Atölye Mumyap

Mum Yapımı Atölyesi

Mum Atölyemize Hoş geldiniz!

Atölye Mumyap olarak çocuklar ve yetişkinlere kendi mumlarını yapma olanağını sunuyoruz. Keyifle ve neşeyle mumlarınızı yapıp "bunu ben yaptım" demenin hazzını yaşatıyoruz.

Atölye Mumyap'ta hamuruna sevgi ve emeğinizi kattığınız yaratıcılığınızla biçimlendirdiğiniz mumları birlikte üretelim. 

Mumlar size ait dokunuşlarla birer sanat eserine dönüşsün. Günlük yaşamın koşturmacasından biraz kendinizi sıyırıp üretmenin, üretirken stres atmanın keyfini yaşayın.

Mum yaparken hayal kurun, neşelenin eğlenin! Gelin,atölyemizde mis kokan aromalarıyla rengarenk mumları, müzik eşliğinde birlikte tasarlayıp üretelim. İçimizdeki sanatçıyı keşfedelim...

Kadıköy'ün Yeldeğirmeni semtinde bulunan atölyemizde kendi mumlarınızı tasarlayın, onlara rengarenk şekiller verin; Aileniz ve arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirmek için; Mum yapımı konusunda farklı teknikler öğrenmek ve kendinizi bu konuda geliştirmek için; Sanatsal bir deneyim yaşamak için; Atölye Mumyap' ı tercih edin.

Farklı mum yapım teknikleri ile ilgilenen ve sıfırdan öğrenmek isteyenlerle özel olarak ilgileniyoruz. Onlara,atölyemizde pratik çalışma yapma fırsatının yanı sıra, mum yapımı ile ilgili püf noktalarını da öğretiyoruz.. Atölye ortamının faydalarından yararlanarak hayal gücünüzü kolaylıkla yaratıcılığa dönüştürüp özgün tasarım mumlar üretebilirsiniz. 

Mum yapımı atölye çalışması 3 saat sürmektedir. Katılımcılar atölye çalışması sonunda kendilerine ait 2 adet mum tasarlamış ve üretmiş olurlar. 

Katılım bedeli 100 TL'dir. (KDV Dahil) Kayıt işleminden sonra kurum yetkilileri sizin için uygun gün ve saatte rezervasyonunuzu tamamlamak için sizinle iletişim kuracaklar.

Atölye Şeflerimiz

Oktay AYDIN
Mimar Sinan Güzelsanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera-Şan bölümünden mezun; müziğin yanı sıra heykel, mozaik ve grafiti çalışmaları bulunmaktadır. 

Atölye Mumyap'ta mum yapımının yanı sıra, seramik ve ahşap konusunda da workshoplar düzenlemektedir.

Nil Aylin AYDIN
Finans ve halkla ilişkiler alanında uzun yıllar çalıştığı kurumsal iş hayatını bıraktıktan sonra, tiyatro, ardından yaratıcı drama eğitmenliği konusunda eğitim aldı. Çeşitli okullarda yaratıcı drama eğitmenliğinin yanı sıra, Atölye Mumyap'ın halkla ilişkiler ve organizasyon sorumlusu görevini yürütmektedir.

 

Bu kurs 8896 kez görüntülendi.

Etiketler

Atölye Mumyap Hakkında

atölye mum yap

Atölye Mum Yap Kadıköy'ün en eski ve tarihi yerleşim yerlerinden biri olan Yeldeğirmeni semtinde, mum yapımı üzerine farklı tekniklerde eğitim (workshoplar) düzenlemek üzere kurulmuş bir sanat atölyesidir. Yetişkinler ve çocuklar farklı bir çok mum yapımı tekniğini öğrenerek kendi mumlarını tasarlayıp üretebilirler. Tasarlarken ve üretirken hayal güçleri, yaratıcılıklarını keşfeder, keyifli ve verimli zaman geçirmenin mutluluğunu yaşarlar.

Adres: Rasim Paşa Mah. Uzun Hafız Sok. No:155/A Kadıköy
Telefon: 0555 228 00 94

Atölye Mumyap tarafından düzenlenen Mum Yapımı Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL