Mandala Çizim Atölyesi - Atölye Mumyap - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Mandala Çizim Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Atölye Mumyap

Mandala Çizim Atölyesi

Metropol hayatı içinde  her gün ister istemez binlerce parçaya bölünüyoruz. Günün sonunda kendinize minik bir özgürlük alanı yaratarak, kısa bir süreliğine de olsa ‘anda' kalabileceğiniz, ruhunuzu arındırabileceğiniz ve iç huzurunuzu yakalayabileceğiniz farklı bir meditasyon arıyorsanız, mandala tam size göre olabilir. 

Mandala sanatçısı Lale Eren, Yeldeğirmeni Atölye MumYap'ta, çocuk ve yetişkinlere özel mandala çizim workshop'ları ve kursları vermektedir.

Yeni bir yıla girerken dileklerinizi ve niyetlerinizi  rengarenk ,sihirli bir  kapıdan girerek iletmek istiyorsanız; bu niyetin tüm güzelliklere, berekete ve huzura açılan  bir dünya olduğunu gelin birlikte deneyimleyelim.

Yer: Yeldeğirmeni Atölye MumYap 
Tarih: 16 Aralık 2017 Cumartesi 
Saat: 14:00 - 17:00
Atölye Ücreti : 100.-TL  ( çay, kahve ve simit ikramı ) 
Kontenjan: 12 kişi sınırlıdır.

Mandala hakkında daha fazla bilgi edinmek isteye meraklılar blog sayfalarımızda bulunan Mandala: Resmin ve Meditasyonun Çocuğu yazımıza göz atabilirler.

Bu kurs 3777 kez görüntülendi.

Etiketler

Atölye Mumyap Hakkında

atölye mum yap

Atölye Mum Yap mum yapımı üzerine farklı tekniklerde eğitim (workshoplar) düzenlemek üzere kurulmuş bir sanat atölyesidir. Yetişkinler ve çocuklar farklı bir çok mum yapımı tekniğini öğrenerek kendi mumlarını tasarlayıp üretebilirler. Tasarlarken ve üretirken hayal güçleri, yaratıcılıklarını keşfeder, keyifli ve verimli zaman geçirmenin mutluluğunu yaşarlar.

Atölye Mumyap tarafından düzenlenen Mandala Çizim Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL