Mandala Atölyesi - Akademi Ceres - El Sanatları - Meraklısı İçin
Mandala Atölyesi

İstanbul El Sanatları Akademi Ceres

Mandala Atölyesi

Basit bir merkez ve onun etrafında HERŞEY..

Sizi hayatın koşuşturmasından kısa bir süreliğine de olsa koparan, zihninizi arındıran, size kendinizi tanıtan bir aktivite düşünün.. Ve bunun için sadece kağıt kaleme ve Siz'e ihtiyaç duyan..

Basit bir merkez ve onun etrafında değişerek,dönüşerek ve gelişerek büyüyen HERŞEY..

Denge,uyum ve kendini gerçekleştirme için, içinizde biraz daha derinlere bakmak için, gelin, bu kez birlikte mandala çizelim!

Bu kez mandalalarımızı yeni yıl kartlarına işliyoruz. İster yeni yıl kartı olarak kullanın, ister yılbaşı süsü olarak. Tüm malzemeler bizden, yeteneğinizi konuşturmak sizden. Sevdiklerinize yeni yılda kendi yaptığınız tebrik kartlarını göndermek istemez misiniz?

Atölye Tarihi

16 Aralık Çarşamba Saat: 11:00-14:00
Katılım ücreti: 100 TL + KDV'dir (118TL)
Atölye Eğtimeni: Fulya Can Öçgünder

Fulya Can Öçgünder Hakkında

1977 İstanbul doğumlu. Tezhip çalışmalarına 1996 yılında başladı, 1999-2001 yılları arasında Topkapı Sarayı Müzesi Geleneksel Türk Süsleme Sanatları kursunda Tezhip eğitimini tamamladı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf bölümü mezunudur. Klasik Türk süsleme öğelerini, fotoğraf tarihi boyunca kullanılan alternatif baskı yöntemlerine uygulama üzerine sürdürdüğü çalışmaları, 2010 yılı İstanbul- Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında " İstanbul'un Ustaları" projesinde sergilenmiştir.2013 yılında pedogojik formasyon alarak okul öncesi çocuklar ile sanat çalışmaları yapmaktadır. Son iki yıldır "Mandala" üzerine yaptığı çalışmalarda da geleneksel motiflerin etkileri görülmektedir.

Bu kurs 5684 kez görüntülendi.

Etiketler

Akademi Ceres Hakkında

Akademi Ceres 2012 yılında kurulmuş sanat, edebiyat, sinema, felsefe, fotoğraf, mitoloji, siyasi ve dinler tarihi gibi sanatsal, düşünsel, görsel, işitsel atölye çalışmalarının yer aldığı bir keşif yeridir. Akademi Ceres'in amacı rutin koşuşturmalarımızın içinden sıyrılıp, yaşama farklı açılardan bakabilmeyi, yeni pencereler aralayabilme yolculuğudur.

Bilgiler, bilimler, disiplinler, dönemler, ekoller, inanışlar arasındaki sınırları konuşarak, izleyerek, yazarak, susarak, dinleyerek aşıldığı düşüncesiyle yola çıkan Akademi Ceres, hayata dair keşiflere çıkacağınız atölye çalışmaları tasarlıyor ve uyguluyor. Akademi Ceres soru sormayı seven, araştıran, dinleyen, konuşan, üreten her yaştan meraklının buluşma noktası olmayı hedefleyen bir kurum.

İletişim Bilgileri
Adres:
Rasimpaşa Mah. Halitağa Cad. Derya Apt A blok No:84 K:2 D:6 Kadıköy
Tel: 0216 348 15 51

Akademi Ceres tarafından düzenlenen Mandala Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL