Aura Görüntüleme ve Analizi - Akademi Ceres - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
Aura Görüntüleme ve Analizi

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Akademi Ceres

Aura Görüntüleme ve Analizi

Mehmet Aktürk ile Aura ve çakraların çalışma prensiplerini öğrenirken, Hasina Koç bizlere enerjimizi nasıl dengeleyeceğimizi, enerji blokajlarımızı nasıl açabileceğimizi anlatacak.

Katılımcılardan 1 kişi çekilişle ücretsiz "Aura-Chakra Görüntüleme Sistemi" ile aura analizi kazanacaktır.

Etkinlik Tarihi: 14 Şubat 2015 
Etkinlik Saati: 14:00-16:00

Etkinliğimiz ücretsizdir. Rezervasyon yapılmasını rica ederiz.

Bu kurs 532 kez görüntülendi.

Etiketler

Akademi Ceres Hakkında

Akademi Ceres 2012 yılında kurulmuş sanat, edebiyat, sinema, felsefe, fotoğraf, mitoloji, siyasi ve dinler tarihi gibi sanatsal, düşünsel, görsel, işitsel atölye çalışmalarının yer aldığı bir keşif yeridir. Akademi Ceres'in amacı rutin koşuşturmalarımızın içinden sıyrılıp, yaşama farklı açılardan bakabilmeyi, yeni pencereler aralayabilme yolculuğudur.

Bilgiler, bilimler, disiplinler, dönemler, ekoller, inanışlar arasındaki sınırları konuşarak, izleyerek, yazarak, susarak, dinleyerek aşıldığı düşüncesiyle yola çıkan Akademi Ceres, hayata dair keşiflere çıkacağınız atölye çalışmaları tasarlıyor ve uyguluyor. Akademi Ceres soru sormayı seven, araştıran, dinleyen, konuşan, üreten her yaştan meraklının buluşma noktası olmayı hedefleyen bir kurum.

İletişim Bilgileri
Adres:
Rasimpaşa Mah. Halitağa Cad. Derya Apt A blok No:84 K:2 D:6 Kadıköy
Tel: 0216 348 15 51

Akademi Ceres tarafından düzenlenen Aura Görüntüleme ve Analizi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL