Teraryum Atölyesi - Lagari Glass - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Teraryum Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Lagari Glass

Teraryum Atölyesi

Teraryum camdan yapılan, içinde çeşitli bitki türleri için kara ortamının taklit edildiği akvaryum benzeri kaplardır. Özellikle minyatür dekorasyon fikirlerine ev sahipliği yapan teraryumlar, bitki ve dekorasyon meraklılarının mutlaka ilgisini çekecektir.

Lagari Glass tarafından düzenlenen ve Müge Bulumtekin eğitmenliğinde gerçekleştirilecek Teraryum Atölyesi'nde cam fanuslar içine bitki ve obje yerleştirmeleri yapılacak. Yapılan çalışmalarda ihtiyaç duyulan malzemelerin tamamı Lagari Glass tarafından karşılanacak ve yapılan çalışmaların tamamını yanınızda götürebileceksiniz.

Katılım ücreti 60 TL.

Bu kurs 3992 kez görüntülendi.

Lagari Glass Hakkında

Lagari Glass, camın her haliyle tanışabileceğiniz bir atölyedir.

Lagari Glass atölyelerine katılarak alevde cam şekillendirmeyi öğrenebilir, ders alabilir, farklı cam tekniklerini keşfedebilirsiniz.

Lagari Glass'ta ayrıca özel tasarımlarınızı uygulatabilir, ürünleriniz veya şirketiniz için promosyon çalışması yürütebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Kumbaracı Yokuşu No: 28 Beyoğlu - İstanbul

Lagari Glass tarafından düzenlenen Teraryum Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL