Seramik Ebru Atölyesi - Lagari Glass - El Sanatları - Meraklısı İçin
Seramik Ebru Atölyesi

İstanbul El Sanatları Lagari Glass

Seramik Ebru Atölyesi

Lagari Glass tarafından düzenlenen Seramik Ebru Atölyesi iki farklı sanatı birleştiriyor ve hem seramik hem de ebru meraklılarını davet ediyor. 2 gün sürecek bu atölyede seramik ve ebru ile tanışacak ve öğrendiğiniz teknikleri uygulama fırsatı bulacaksınız.

Ayşen Baran'ın eğitmenliğinde 2 gün sürecek atölyede seramik çamuru renklendirilerek ebru tekniği gibi kullanılacak. İlk gün çamur kullanılarak oluşturulan seramik plakalar üzerine ebru resimler yapılarak teknik öğretilecek, ikinci gün öğrenilen teknikle tasarımlar yapılıp uygulanacak. Teknik pekiştirilmiş olacak. Uygulaması kolay ve estetik açıdan çekici olan bu tekniği kişiler kendileri uygulayabilecek duruma gelecekler.

Malzemeler ve pişirim katılım ücretine dahil ve atölye sonunda üretilen çalışmalar katılımcılarda kalacak.

3 Mart Pazartesi ve 4 Mart Salı günü, saat 13:00'te gerçekleşecek Seramik Ebru Atölyesi'ne katılım 10 kişi ile sınırlıdır.

2 günlük atölye katılım ücreti 150 TL'dir.
 

Bu kurs 2306 kez görüntülendi.

Lagari Glass Hakkında

Lagari Glass, camın her haliyle tanışabileceğiniz bir atölyedir.

Lagari Glass atölyelerine katılarak alevde cam şekillendirmeyi öğrenebilir, ders alabilir, farklı cam tekniklerini keşfedebilirsiniz.

Lagari Glass'ta ayrıca özel tasarımlarınızı uygulatabilir, ürünleriniz veya şirketiniz için promosyon çalışması yürütebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Kumbaracı Yokuşu No: 28 Beyoğlu - İstanbul

Lagari Glass tarafından düzenlenen Seramik Ebru Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL