Kathre for Kids - Çocuklar İçin Cam Atölyesi - Kathre Cam Tasarım - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin El Yapımını Cam Boncuklarla Resim Yapım Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Kathre Cam Tasarım

Çocuklar İçin El Yapımını Cam Boncuklarla Resim Yapım Atölyesi

Kathre for Kids minik cam meraklıları için sanat ve bilimi harmanlayan Çocuklar İçin Cam Atölyesi düzenliyor. Bu atölyeye katılan çocukların içindeki deha uyanıyor, yaratıcılıkları ve el becerileri gelişiyor.

Kathre for Kids, minik meraklıları öncelikle hayal kurmaya teşvik ediyor. Daha sonra meraklılar hayal ettikleri formları, renkleri, hikayeleri boyalarla beyaz kağıtlara çiziyor ve ardından alevde cama şekiller veriyorlar. Çocuğunuz Cam Atölyesi'ne katılarak haftasonları kendisine bambaşka bir dünya yaratsın.

Bu atölye 7 yaş ve üstü tüm minik meraklılara açıktır.

Çocuklar İçin Cam Atölyesine her Cumartesi ve Pazar günleri 10:00 - 15:00 saatleri arasında katılabilirsiniz. Atölye çalışmaları 1,5 saat sürüyor.

Katılım ücreti 1,5 saat için 100 TL'dir.

Bu kurs 8387 kez görüntülendi.

Kathre Cam Tasarım Hakkında

Kathre Cam Tasarım'ın kurucusu, eğitmeni ve tasarımcısı olan Berna Terziahmetoğlu 1976'da İstanbul'da doğdu. Eğitimini tamamlayıp 10 yıl çeşitli şirketlerde dış ticaret alanında çalıştıktan sonra 2005 yılı Eylül ayında camla tanıştı. Kurshuni Cam Atölyesi'nde Lokman Kurşunlu'dan alev sanatı dersleri aldı. 2006 Haziran'ında Beykoz Cam Ocağı Vakfı'nda Michaela Möller'in Cam Boncuk ve 2008 Ağustos'ta Julie Anne Denton'ın İleri Seviye Cam boncuk ve Alev Sanatı programlarını tamamladı. Son olarak Eylül 2010'da İtalya'da Lucio Bubaco'nun Alevde Heykelsi Formlar konulu workshop'una katıldı.

2010 kurduğu Kathre Cam Tasarım Atölyesi'nde, Türk cam sanatını aksesuara ve objelere yansıtarak bir Türk markası oluşturmak ve kültürel değerleri modernize ederek kaliteli,sıradışı el yapımı tasarımları tüketiciye ulaştırmak amacıyla yaptığı tasarımların yanı sıra kişiye özel workshoplar da düzenlemektedir.

Adres : Kathre Container Atölye - Ihlamurdere cad. Yeni Yol sok. 13/B
Tel: 0532 418 27 71
E-posta: bernakathre17@gmail.com

Kathre Cam Tasarım tarafından düzenlenen Çocuklar İçin El Yapımını Cam Boncuklarla Resim Yapım Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.