Kathre for Kids - Çocuklar İçin Cam Atölyesi - Kathre Cam Tasarım - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin El Yapımını Cam Boncuklarla Resim Yapım Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Kathre Cam Tasarım

Düzenleyen KurumKathre Cam Tasarım
Kurs İsmiÇocuklar İçin El Yapımını Cam Boncuklarla Resim Yapım Atölyesi
Kayıt Ücreti100 TL
Hemen satın al

Çocuklar İçin El Yapımını Cam Boncuklarla Resim Yapım Atölyesi

Kathre for Kids minik cam meraklıları için sanat ve bilimi harmanlayan Çocuklar İçin Cam Atölyesi düzenliyor. Bu atölyeye katılan çocukların içindeki deha uyanıyor, yaratıcılıkları ve el becerileri gelişiyor.

Kathre for Kids, minik meraklıları öncelikle hayal kurmaya teşvik ediyor. Daha sonra meraklılar hayal ettikleri formları, renkleri, hikayeleri boyalarla beyaz kağıtlara çiziyor ve ardından alevde cama şekiller veriyorlar. Çocuğunuz Cam Atölyesi'ne katılarak haftasonları kendisine bambaşka bir dünya yaratsın.

Bu atölye 7 yaş ve üstü tüm minik meraklılara açıktır.

Çocuklar İçin Cam Atölyesine her Cumartesi ve Pazar günleri 10:00 - 15:00 saatleri arasında katılabilirsiniz. Atölye çalışmaları 1,5 saat sürüyor.

Katılım ücreti 1,5 saat için 100 TL'dir.

Bu kurs 6720 kez görüntülendi.

Kathre Cam Tasarım Hakkında

Kathre Cam Tasarım'ın kurucusu, eğitmeni ve tasarımcısı olan Berna Terziahmetoğlu 1976'da İstanbul'da doğdu. Eğitimini tamamlayıp 10 yıl çeşitli şirketlerde dış ticaret alanında çalıştıktan sonra 2005 yılı Eylül ayında camla tanıştı. Kurshuni Cam Atölyesi'nde Lokman Kurşunlu'dan alev sanatı dersleri aldı. 2006 Haziran'ında Beykoz Cam Ocağı Vakfı'nda Michaela Möller'in Cam Boncuk ve 2008 Ağustos'ta Julie Anne Denton'ın İleri Seviye Cam boncuk ve Alev Sanatı programlarını tamamladı. Son olarak Eylül 2010'da İtalya'da Lucio Bubaco'nun Alevde Heykelsi Formlar konulu workshop'una katıldı.

2010 kurduğu Kathre Cam Tasarım Atölyesi'nde, Türk cam sanatını aksesuara ve objelere yansıtarak bir Türk markası oluşturmak ve kültürel değerleri modernize ederek kaliteli,sıradışı el yapımı tasarımları tüketiciye ulaştırmak amacıyla yaptığı tasarımların yanı sıra kişiye özel workshoplar da düzenlemektedir.

Kathre Cam Tasarım Atölyesi Beşiktaş'ta yer almaktadır.

Düzenleyen KurumKathre Cam Tasarım
Kurs İsmiÇocuklar İçin El Yapımını Cam Boncuklarla Resim Yapım Atölyesi
Kayıt Ücreti100 TL
Satın Al
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL