Cam Sanatı Workshopu - Kathre Cam Tasarım - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Cam Sanatı Workshopu

İstanbul Hobi Kursları Kathre Cam Tasarım

Düzenleyen KurumKathre Cam Tasarım
Kurs İsmiCam Sanatı Workshopu
Kayıt Ücreti90 TL
Hemen satın al

Cam Sanatı Workshopu

Kathre Cam Tasarım tarafından düzenlenen Cam Sanatı Workshopu'na katılarak bu sanatı keşfedebilir, deneyebilir ve merakınızı giderebilirsiniz.

Cam Sanatı Workshopu'nda camın alevdeki hareketini gözlemleme, camı ve alevi yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca temel boncuk tasarımları, damla ve yaprak formları üzerinde çalışabileceksiniz. Kendi nazar boncuklarınızı üretebileceksiniz.

Cam Sanatı Workshopu 2 saat sürmektedir. Dileyen katılımcılar workshop sonrasında aylık programlara devam edebilirler.

2 saatlik Cam Sanatı Workshopu Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel %46 indirimle 150 TL yerine 90 TL!

Bu kurs 7860 kez görüntülendi.

Kathre Cam Tasarım Hakkında

Kathre Cam Tasarım'ın kurucusu, eğitmeni ve tasarımcısı olan Berna Terziahmetoğlu 1976'da İstanbul'da doğdu. Eğitimini tamamlayıp 10 yıl çeşitli şirketlerde dış ticaret alanında çalıştıktan sonra 2005 yılı Eylül ayında camla tanıştı. Kurshuni Cam Atölyesi'nde Lokman Kurşunlu'dan alev sanatı dersleri aldı. 2006 Haziran'ında Beykoz Cam Ocağı Vakfı'nda Michaela Möller'in Cam Boncuk ve 2008 Ağustos'ta Julie Anne Denton'ın İleri Seviye Cam boncuk ve Alev Sanatı programlarını tamamladı. Son olarak Eylül 2010'da İtalya'da Lucio Bubaco'nun Alevde Heykelsi Formlar konulu workshop'una katıldı.

2010 kurduğu Kathre Cam Tasarım Atölyesi'nde, Türk cam sanatını aksesuara ve objelere yansıtarak bir Türk markası oluşturmak ve kültürel değerleri modernize ederek kaliteli,sıradışı el yapımı tasarımları tüketiciye ulaştırmak amacıyla yaptığı tasarımların yanı sıra kişiye özel workshoplar da düzenlemektedir.

Kathre Cam Tasarım Atölyesi Beşiktaş'ta yer almaktadır.

Düzenleyen KurumKathre Cam Tasarım
Kurs İsmiCam Sanatı Workshopu
Kayıt Ücreti90 TL
Satın Al
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL