Keçe Atölyesi: Karikatürize Sanatsal Bebekler - Hatish Accessory - El Sanatları - Meraklısı İçin
Keçe Atölyesi: Karikatürize Sanatsal Bebekler

İstanbul El Sanatları Hatish Accessory

Keçe Atölyesi: Karikatürize Sanatsal Bebekler

Keçe kullanarak aksesuarlar tasarlamak ve üretmek istiyorsanız Hatish Accesory tarafından düzenlenen Keçe Atölyesi'ne katılmalısınız. Rengarenk saf yünleri değişik tekniklerle şekillendirip birleştirerek harikalar yaratabilirsiniz.

Keçe Atölyesi'nde bu ayın teması, Karikatürize Sanatsal Bebekler.

Atölye çalışması iğneyle keçeleştirme yöntemi başlangıç'tan ileri seviyeye geçiş çalışmaları ile başlayacak ve karikatürize bebek yapımı üzerine teknik bilgiler sonrasında uygulamalı figur üzerinde çalışma ile devam edecektir.

Atölye çalışması 3 hafta, toplam 10 saat sürecektir.

Atölye tarihleri
20 Şubat 2016 - Cumartesi -13:00-16:00

27 Şubat 2016 - Cumartesi -13:00-16:00
5 Mart 2016 - Cumartesi: 13:00 -17:00

Kişi başı katılım ücreti toplam 350 TL'dir.

Atölye Mekanı: Made in İstanbul Seramik Atölyesi
Adres: Ömer Avni mah.İnebolu Sk.No:25/7 Setüstü-Kabataş

Kurs en az 6, en fazla 10 kişilik sınıflar halinde açılacaktır.

Aşağıda konuk olduğumuz bir atölye çalışmasından izlenimlerimizi ve Atölye yürütücüsü ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi izleyebilirsiniz.

Bu kurs 1569 kez görüntülendi.

Etiketler

Hatish Accessory Hakkında

Hatish Accesory uzmanlık alanı keçeleştirme yöntemleri olan ve bir yandan üretime devam ederken bir yandan da gelen talepler üzerine bu el sanatının inceliklerini paylaşmak üzere keçe atölyeleri düzenleyen bir aksesuar markası. 2 ya da 3 boyutlu objeler tasarlayan Hatish Accesory ağırlıklı olarak broşlar, boyunluklar, kişiselleştirilmiş tablolar ve karikatürize sanatsal bebekler üretiyor. Tabi ki hepsi keçeden!

Hatish Accessory tarafından düzenlenen Keçe Atölyesi: Karikatürize Sanatsal Bebekler, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.