Eda Yenil - Meraklısı İçin

İstanbul Hobi Kursları

Eda Yenil

Eda Yenil, heykeltıraş sanatçısı ve eğitmeni Heykel kursumuz, 1983 yılında Aksaray'da doğan Eda Yenil tarafından verilecektir.

1998 yılında ailesi ile birlikte Hollanda'ya yerleşen Eda Yenil orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2008 yılında Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu ve aynı yıl Hollandaca – Türkçe dilleri için yeminli tercümanlık diplomasını aldı. 2009 yılında hobi olarak başladığı heykel yapımında iki yıl boyunca Hollandalı heykeltıraş Marijke Verlaat'ın yanında heykel eğitimi aldı.

Eğitimi esnasında yaptığı farklı eserlerle 2009 ve 2010 yıllarında Hollanda'nın Bakkum kentinde "Expositie Fantasie Figuren" sergisine katıldı.

Bu sayfa daha önce 1935 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Eda Yenil tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Eda Yenil tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL