Kanada Kültür Merkezi - Meraklısı İçin

İstanbul Dil Kursları

Kanada Kültür Merkezi

Kanada Kültür Merkezi Kanada'ya eğitim amaçlı gitmek isteyen ve İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilere özel ders hizmeti vermektedir. 

Kanada kültürünün tanıtımı, bilgi ve ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak isteyen bir organizasyon olup yüksek standartlarda yaşam ve eğitim imkanı sunan Kanada'nın kültürel alanlarda tanıtımını hedefleyen Kanada Kültür Merkezi, Kanada kültürünü, Kanada eğitimini ve Kanada'ya göçmenliği tanıtan, eğitim, yerleşim ve ziyaret amacıyla Kanada'ya gitmek isteyen herkese danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

İletişim Bilgileri

İstiklal Cad. Tütüncü Çıkmazı No:2 Kat:2 Daire:2 Beyoğlu / İstanbul
(Galatasaray Lisesi Karşısında yer almaktadır.)

Telefon
+90 (212) 252 90 35
+90 (212) 252 90 36

Fax
+90 (212) 252 90 37 

www.kanadakulturmerkezi.com

Bu sayfa daha önce 1132 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Kanada Kültür Merkezi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Kanada Kültür Merkezi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.