Defne Sanat Evi - Meraklısı İçin

Defne Sanat Evi

Defne sanat evi 2012 yılında kuruldu. İlk olarak güzel sanatlara öğrenci yetiştirmek amacıyla açılan kurum, sonrasında bu programlar dışında çeşitli alanlarda pek çok sanatsal faaliyetlerde bulunmaya başladı. Defne Sanat Evi'nde süreli veya süresiz olarak çeşitli hobi, el sanatları ve çizim tasarım kursları verilmektedir.

Adres: Bahçelievler Mh. Ali Rıza Kuzucan Sk. No:6 Bahçelievler/İSTANBUL
Konum tarifi: İncirli metrobüs durağından inince 10-15 dk yürüme mesafesinde. Haznedar Meydanda ki Medicana hastanesi civarı
Bligi için: 05366937900 

Bu sayfa daha önce 34 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Defne Sanat Evi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Defne Sanat Evi tarafından düzenlenen kurslar

Deri Aksesuar Yapımı Atölyesi

Deri Aksesuar Yapımı Atölyesi

Kartlık, kalemlik veya telefon kılıfı modellerinden istediğini seçerek kendin yapacak ve atölyeden kendi el yapımı ürününle ayrılacaksın. Atölye çalışması 5 Kasım Cumartesi günü, saat 14:00'da yapılacak.

200 TL
El Sanatları
İlginizi çekebilir
Reklam, Dizi ve Sinema Oyunculuğu Eğitimi

Reklam, Dizi ve Sinema Oyunculuğu Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Suadiye'de.
200 TL