Oryantal Dersi - Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Oryantal Dersi

İstanbul Dans Kursları Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi

Oryantal Dersi

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi tarafından düzenlenen Oryantal Derslerine katılarak doğru duruş, kasları doğru kullanma, kalça ve bel hareketleri, koordinasyon ve çeşitli figürler öğrenebilir veya bildiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Başlangıç, Orta ve İleri seviye olarak 3 ayrı sınıftan oluşan Oryantal Derslerinde eğlenirken beden sağlığının korunması amaçlanmaktadır.

Vücuttaki birçok kası çalıştırırken özellikle karın ve kalça bölgesinin sıkılaşmasını sağlayan Oryantal Dans, hızlı ritimleri sayesinde kan dolaşımını da arttırır.

Dersler uzman eğitmen Deniz Öner tarafından verilmektedir.

Oryantal Dersleri 1 saat sürmektedir.

Bu kurs 2325 kez görüntülendi.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi Hakkında

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi farklı disiplinler ve alanlarda uzman eğitmenler eşliğinde hem profesyonel hem de hobi amaçlı dans ve müzik eğitimleri düzenlemektedir.

Melis Cangüler tarafından kurulan Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği - Azulmavi ile aynı mekanı paylaşan Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'nin hedeflerinden biri eğitim alanı olmarak hizmet vermenin yanı sıra sosyal bir paylaşım mekanı yaratabilmek, müzik ve dans dallarını kaynaştırarak birbirlerinden etkilenmeleri içın doğal bir paylaşım ve bilgi alışverişi ortamı yaratmaktır.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi sunduğu alternatiflerden bazıları; Flamenko Dansı, Flamenko Gitar, Tango, Oryantal, Roman, ve Vals dansları.

Ayrıca Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'ne gerçekleştirdiğimiz ziyareti videomuzda izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: 19 Mayıs Mah.19 Mayıs Cad. Meriç Plaza No: 12/5 Şişli - İstanbul
Tel: (0212) 211 51 33

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi tarafından düzenlenen Oryantal Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL