Nara Fine Arts Studio - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar

Nara Fine Arts Studio

Nara Fine Arts Studio, Aralık 2015'te açıldı. Stüdyo'nun kuruluş amacı çocuklar ve kadınlar için çok çeşitli el sanatları ve resim kursları sağlamaktır. Kurs ve atölye eğitimleri akademik düzeyde verilmektedir. Atölyede katılımcılara sanatsal bir bakış açısı kazandırmak ve yaratıcı düşünme yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak amaçlanmaktadır. 

NARA FINE ARTS STUDIO
Adres: Osmanağa Mah. Bekçi Sk. Tay Han
             No:7 Kat:1 Kadıköy / İstanbulnarafineartsstudio.png

 

Bu sayfa daha önce 581 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Nara Fine Arts Studio tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Nara Fine Arts Studio tarafından düzenlenen kurslar

Sabun Yapım Atölyesi

Sabun Yapım Atölyesi

Kendi sabununuzu kendiniz yapın! NARA FİNE ARTS STUDIO tarafından düzenlenen Sabun Yapım Atölyesi'ne katılarak sabun yapmanın inceliklerini öğrenebilir, kendinize ve sevdiklerinize hediye etmek için istediğiniz koku, renk ve şekilde sabunlar yapabilirsiniz.

100 TL
100 TLHobi Kursları
Çocuk Atölyesi (5-8 yaş)

Çocuk Atölyesi (5-8 yaş)

5-6 ve üzeri yaş ögrenciler için, bir çok sanat dalını deneyimleyebilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri bir atölye çalışması olacak. Özellikle soyut düşünme yeteneğini geliştirmeyi, el göz koordinasyonunu sağlamayı, odaklanma ve koordinasyon bozukluklarına destek olmayı hedefliyoruz.

250 TL
250 TLÇocuklar İçin Kurslar
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL