Mucitler Atölyesi - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin

Çocuklar İçin Kurslar

Mucitler Atölyesi

Mucitler atölyesi

MUCİTLER ATÖLYESİ EĞİTİM DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON anaokulu ve ilköğretim çağındaki çocuklara yönelik eğitici ve eğlenceli çeşitli etkinlikler; Deney Atölyesi, Matematik&Zeka Oyunları, Robot Atölyesi, Elektrik-Elektronik Atölyesi, Bilim Gösterileri, Bilim Sergileri ve Şenlikleri organize eder ve gerçekleştirir. Güz ve bahar döneminde "Haftasonu Atölyeleri", sömestre tatilinde "Kış Bilim Okulu", yaz tatilinde de "Yaz Bilim Okulu" şeklinde paket programlarımız bulunmaktadır. Bu programlara öğrenciler bireysel olarak katılabilmektedir. Atölye çalışmalarına okul öncesi kurumlar, ilkokul ve ortaokullar randevu alarak gruplar halinde katılabilmektedir. Okul grupları  Mucitler Atölyesi'ne gelebilir ya da  okullarına bizi davet edebilirler. Eğitmen kadromuz fen bilimleri, matematik ya da mühendislik alanında eğitim görmüş deneyimli, dinamik, iletişimi kuvvetli gençlerden oluşmaktadır. Ayrıca faaliyet alanlarımız  ile ilgili konularda kişi ve kurumlara yönelik eğitim seminerleri ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Adres: Bulgurlu Mah. Libadiye Cad.No:13 Üsküdar/İstanbul (Türk Petrolün karşısında)
Telefon: 0 216 650 89 50
Web: www.mucitleratolyesi.com
E-mail: info@mucitleratolyesi.com

Bu sayfa daha önce 237 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Mucitler Atölyesi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Mucitler Atölyesi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL