Hobi Karakalem Kursu (Aylık) - Karşı Resim Atölyesi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Hobi Karakalem Kursu (Aylık)

İstanbul Hobi Kursları Karşı Resim Atölyesi

Hobi Karakalem Kursu (Aylık)

Hobi karakalem kursu, sizlere temel karakalem bilgilerinin yanında zevkli, eğlenceli ve sosyal bir ortam sunmaktadır. Bu kursa katılıp kendinize zaman ayırarak karakalem ile tanışabilir, çizim konusunda ilk başlangıcınızı yapabilirsiniz. İsterseniz de var olan deneyiminizin üzerine daha fazlasını ekleyip, karakaleminizi geliştirerek çevrenizdeki herkesi şaşırtabilirsiniz. 

Kurs gün ve saatleri;

Pazartesi, Çarşamba, Pazar günleri; 13:00-16:00 saatleri arasında, Cuma günü 18:30-21:30 saatleri arasında ve Cumartesi günü 12:00-15:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Kayıt işleminiz sonrasında kurum yetkilileri sizinle iletişime geçerek katılımınız için yukarıdaki gün ve saatler arasından sizin için uygun olan bir güne rezervasyonunuzu yapacaktır.

Kurs için gerekli olan tüm malzemeler atölye tarafından karşılanacak, hiç bir malzeme taşımanıza gerek kalmayacaktır.

Seçeceğiniz bir gün ile katılacağınız bir aylık karakalem kursu programının ücreti 150 TL'dir.

Bu kurs 752 kez görüntülendi.

Etiketler

Karşı Resim Atölyesi Hakkında

Karşı resim atölyesi, İstanbul’'un en merkezi ilçesi olan Beyoğlu'n’da konumlanmaktadır. Kültür ve sanat ile iç içe olan bu semtte, sıcacık bir atölye ortamı sunmaktayız. Güzel sanatlar alanında kurslar, eğitimler ve workshoplar düzenleyerek, hem sosyal bir ortam yaratma çabası hem de yaşayan bir atölye ortamı oluşturmayı hedeflemekteyiz. Bu hedefimize günden güne daha da yaklaşırken, sanat meraklısı herkesi bu sıcak ortama bekliyoruz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mh. Tel Sok. No:8 Beyoğlu/İstanbul
Web: www.karsiatolye.com
Tel: (0546) 877 46 45

Karşı Resim Atölyesi tarafından düzenlenen Hobi Karakalem Kursu (Aylık), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL