Karşı Resim Atölyesi - Çizim - Tasarım Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Çizim - Tasarım Kursları

Karşı Resim Atölyesi

Karşı resim atölyesi, İstanbul'un en merkezi ilçesi olan Beyoğlu'nda konumlanmaktadır. Kültür ve sanat ile iç içe olan bu semtte, sıcacık bir atölye ortamı sunmaktayız. Güzel sanatlar alanında kurslar, eğitimler ve workshoplar düzenleyerek, hem sosyal bir ortam yaratma çabası hem de yaşayan bir atölye ortamı oluşturmayı hedeflemekteyiz. Bu hedefimize günden güne daha da yaklaşırken, sanat meraklısı herkesi bu sıcak ortama bekliyoruz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mh. Tel Sok. No:8 Beyoğlu/İstanbul
Tel: (0546) 877 46 45
Web: www.karsiatolye.com
Instagram: https://www.instagram.com/karsi_resim_atolyesi/

Bu sayfa daha önce 284 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Karşı Resim Atölyesi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Karşı Resim Atölyesi tarafından düzenlenen kurslar

Hobi Karakalem Kursu (Aylık)

Hobi Karakalem Kursu (Aylık)

Hobi karakalem kursu, sizlere temel karakalem bilgileri yanında zevkli, eğlenceli ve sosyal bir ortam sunmaktadır. Bu kursa katılıp kendinize zaman ayırarak karakalem ile tanışabilir, çizim konusunda ilk başlangıcınızı yapabilirsiniz.

150 TL
Hobi Kursları
%25indirim
Yağlıboya Workshop

Yağlıboya Workshop

Keyifle geçireceğiniz 3 saatlik etkinliğin sonunda hem kendinizi müthiş hissedeceksiniz hemde duvarınıza asacağınız ve altında imzanız bulunan bir tablonuz olacak.

50 TL
Hobi Kursları
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
200 TL